Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehettem olyan nem...

Hogy lehettem olyan nem normàlis hogy volt nem kevés félretett pénzem és feléltem? És azóta sincs munkàm?

Figyelt kérdés
Évekig voltam gyàrban amit tudtam félretettem. Életem sose volt szóval nem vertem el a pénzt. Viszont màr akkor is depressziós voltam. Aztàn egyszer csak nem birtam tovàbb felmondtam. Aztàn elkezdtem orvoshoz jàrni de sok értelme nem volt igy utólag nézve. És most azon kapom magam eltelt egy csomó idö alig van pénzem, semmit nem fejlödtem ugyanúgy utàlok mindent. Azóta nem volt munkàm bàr akartam de màs gyàrakba eddig még nem vettek fel. Hogy lehetek ekkor nyomorék fsz?? Miért nem végeztem el legalàbb egy vagyonör tanfolyamot amig még lehetett volna?? Màsra úgy se vsgyok jó, arra talàn igen. És most lehet lenne munkàm. De hülye vagyok. Fejemet a falba kéne verni. F

2019. márc. 31. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Feleswlegesen ne emészd magad. Nekem mindig akkor jött a mentőöv amikor már azt hittem, hogy mindennek vége. Az a helyzet, hogy azt is meg kell élni kétségbeesés nélkül. Bízz a szebb jövőben és akkor ez úgy is lesz (főleg ha teszel isw érte).

Remélem most egész életedre leszűrted a tanulságot

2019. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!