Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ciki ha nem megyek...

Mennyire ciki ha nem megyek nyaralni sehova? Szabadság miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

A munkatársaim mind 40-50 éves emberek, családdal gyerekekkel. Hallom, hogy külföldi több százezres nyaralásokat szerveznek.

Én pályakezdő vagyok. Fél éve dolgozok még csak. Nem is magas a fizetésem, így arra gondoltam, hogy ebben az évben nem költök ilyen dolgokra, hiszen ezer más dolog fontosabb lenne. Pl hogy külön tudjak költözni, tudjak kocsit venni stb.Hiszen egy drága nyaralás teljesen lenullázna megint. Viszont előre félek a nyártól, mert szerintem egyedül én fogok szinte végig dolgozni, aztán ha megkérdezik hova megyek nyaralni, nem fogok tudni semmit mondani. Tudom nem tartozik senkire, de általános dolgokról szoktunk beszélgetni.

24N


2019. ápr. 3. 13:57
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Már el is kezdődtek a nyaralások. Legtöbben külföldre mennek, van aki néhány héten belül már másodszor. Elég kínos ez a helyzet. Remélem jövőre nekem is több pénzem lesz már.
2019. jún. 6. 12:33
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.
2019. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Már engem is kérdeztek, hogy mikor megyek szabira, hogy számoljanak.

Rákacsintottam a menedzserre és mondtam, hogy bébi, számolhatsz velem egész nyáron.

2019. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Menjél belföldre nyaralni Balaton, Velencei-tó, Budapest, szerencsére ez Magyarország és ez az egyik legszebb ország a világon.
2020. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok, nehogy kempingbe menj mert felesleges. Minek mennyél olyan helyre ami az otthon töltött időnél is rosszabb.
2020. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

2013 után csak 2018-ban volt olyan, hogy egymás után legalább 2 éjszakát idegen helyen aludtam volna. Pedig a 2014, 2015 aránylag nyugodt időszaka volt az életemnek és volt pénz is. Ember már kevésbé, akivel mentem volna és nagyon igény se, hiszen ha annyira akartam volna, nyilván megoldom.


Amíg sulis voltam és szabadok voltak a nyaraim, már 2 tábor is határeset volt / soknak számított.


Nyaralni automatikusan KELL?

Ha az ember 1 hétig szabin van, akkor mindenképp el kell menni otthonról? És ha én azt élvezem, hogy végre kialszom magam a saját ágyikómban és végre van időm sportra, hobbira?


Ha mennék, akkor is rövidebb időre és sanszos, hogy nem nyáron, mert bringázást, gyalogtúrákat, városnéző sétákat tennék szívesen, de ezek nem a legjobb élményt adják 30+ fokban.

2020. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!