Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok a munkahelyeteken...

Nálatok a munkahelyeteken miket lopnak el a kollégák?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Wc kefét...is
2019. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az életemet :-D
2019. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Felmosófolyadékot, aztán felvizezik.

Kesztyűt olyan mennyiségben, hogy már KÁRTYÁVAL kell igényelni gépből. Kartondobozokat. A neont az armatúrából. (csak amiket láttam is)

2019. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkatrészeket. Szándékolatlanul. Egy egész szép kis gyűjteményem van már kondikból és ellenállásokból. És ami a legszebb, hogy tényleg véletlen estek a köpeny zsebébe, néhányat ki is mostam, mert nem vettem észre.


... na jó, pici propanolt is hozok haza néha, de többet locsolunk szét takarításkor, elfér veszteség címszó alatt is.


Más, komolyabb dolgot még nem láttam eltűnni. Se drága szerszámot, se egymás kajáját, se egyebet nem nyúl le senki.

2019. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindent...


Van aki "jól csinálja" és nála a falburkolat az adott projektünkre rendelt 10+ ezer forintos burkolat meg időnként eltűnnek gépek mert "elviszi" csak elfelejt róla szólni. Valami oknál fogva mégis megtűrik a cégnél, pedig se nem rokon, se nem fontos munkaerő (vagy nem dolgozik, vagy ha mégis akkor több kárt okoz mint hasznot).

2019. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szinte semmit.

Olyan termékekkel dolgozunk amit egyszerűen nem lehet használni semmire otthon, eladni sem lehet.

Munkavédelmi kesztyű és hasonlók előfordulnak, de ilyesmiket alig kell használni

2019. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Fénymásoló papírt, táblafilcet, meg stikában magáncélra fénymásolnak/nyomtatnak. Utóbbit ritkán de én is csinálom.
2019. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Wc papir, cipokrem alap dolog. Bakkancs, ruhazat bizonyos reszei.

Irodai cuccok, folyekeny szappan, papirtorlo. Tuzifa. Epitkezesi anyagok , amik vasarlaskor minosegiek, mire ideertek mar kinai marka.

A soforok meg neha gazolajat, par litret havonta.

A raktaros meg 600 litret 2 nap alatt.

2019. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
60%
Áramot, vagyis feltöltik az elektromos eszközeiket a kollégák.
2019. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csokit, szaloncukrot, nápolyit hagyok bontatlanul az íróasztalomon és kimegyek 5 percre, mire visszajövök, már felbontva és megdézsmálva találom a nassolnivalót. Ha szólna bárki is, szívesen megkínálnám, de így lopni - akkora parasztság!
2019. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!