Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma szólt a főnököm, hogy...

Ma szólt a főnököm, hogy kettő perccel késöbb értem vissza a 20 perces szünetről. Szerintetek, meddig tart a 20 perc szünet?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha 9:00-9:20ig van szünet, akkor nálam az annyit jelent, hogy 9kor ott hagyom a gépet, leülök, eszek és 9:20kor állok fel az asztaltól és visszamegyek. (kb 2-3 perc elsétálni a kajáldáig). Eddig mindig visszaindultam 15-16kor hogy visszaérjek 20-ra, de akkor nem 15 perc szüneten voltam?

#cigaretta #munka #szünet #munkahely #ebédszünet #munka közi szünet #húsz perces szünet #vissza érni
2019. ápr. 9. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Jobb helyeken félóra szünet jár.
2019. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
A teljes kimenőd 20 perc. Tehát azalatt kell megjárnod, és vissza is térned.
2019. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

*már ha ez van a szerződésben meg a munkaköri leírásban

Amúgy nem tom pl kifejezetten, hogy munkahelyi kajálda-e, vagy egy külső kajálda. Mert az is picit más.

2019. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak nem Mahle dolgozó vagy?
2019. ápr. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
9-kor felállsz, 9.20kor ott vagy. Mondjuk, 2 percen lovagolni, nem szalagmunkánál is röhej.
2019. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán meg kéne hosszabbítani, fél órára az ebédszünetet, ahogy az általában máshol is van, és akkor beleférne az időbe nem csak apisilés, hanem az étkezés is esetleg és a visszasétálás, mert sajnos mi dolgozók, olyan hülyék vagyunk, hogy még teleportálni sem tudunk!

És egyébként a főnök miért az órát lesi, neki nincs mit csinálnia?

2019. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, nincs igaza és azoknak a kommentelőknek sem, akik szerint a helyed elhagyásától kell mérni a szüneteidőt. Egy munkahelyemet kivéve mindenhol belekalkulálták, hogy időbe telik nekünk kimenni és visszajönni. Sok gyári munkán voltam diákként, ott is tisztában voltak vele és belekalkulálták.
2020. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 9:20 -kor van "becsengetés", akkor már bármelyik pillanatban beléphet a tanár. De egyébként igen, érdekes így értelmezni, hogy 9:20 ra kell visszaérned; vagy 9:20ig van/tart a reggeli.
2020. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!