Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki nehany honap utan felmond...

Ciki nehany honap utan felmondani egy munkahelyen? Mennyi volt a legrovidebb ido amit egy munkahelyen toltottetek?

Figyelt kérdés
Budapestre szeretnek koltozni azonban nem szeretnek senkit sem anyagilag kihasznalni. Minel elobb probalok a jelenlegi lakohelyemen munkat talalni de valojaban semmi kedvem itt maradni igy amint lenne elegendo osszeg arra hogy tudjak menni, mennek. Ha pl 1 evre kotnek velem szerzodest akkor akar 2 honap mulva is felmondhatnek? Minden valaszt, tapasztalatot es felvilagositast elore is nagyon koszonok! :D 19n

2019. ápr. 12. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
A legrövidebb idő 4 nap volt :D Akkor kezdett el velem bmegolva üvölteni a főnök, mert valamit elrontottam. Akkor rögtön el is köszöntem
2019. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
10. napon csak azért mentem be, hogy felmondjak, akivel együtt kezdtem 2 napig bírta.
2019. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Határozott idejű szerződésnek sokkal szigorúbbak a felmondási szabályai a próbaidő után, ennek járj utána!
2019. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

"Mindig van próbaidő, határozott idejű szerződésnél is, ami 1-3 hónap általában"


Nekem sosem volt próbaidőm.


Első munkahelyem ezt a fogalmat nem ismerte, utána pedig olyanok alkalmaztak, akik már ismertek.

Egyik helyen 16 évet húztam le, másik helyen 9 évet, mostanin 5 éve vagyok, szintén próbaidő nélkül. Mindenhonnan én mentem tovább, nem pedig "küldtek".


Tehát nem mindig van próbaidő... :)

2019. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
88%

"Mindig van próbaidő, határozott idejű szerződésnél is, ami 1-3 hónap általában“


egy egy tömény baromság. A próbaidő nem kötelező soha nem is volt az csak egy lehetőség amivel sokan élnek. Nincs mindig próbaidő.

Nekem se volt.

2019. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Legrövidebb 1,5 nap. Főnök Màsodik napon lekezelően beszélt velem. Kb annyi idős lehettem, mint te 18-19. Annyira a szívemre vettem, hogy sìrva fakadtam ès hazamentem azonnal. 25 èvesen 2 hèt. Stresszes munka volt. Ott màr nem sìrtam. Felnőttebb lettem. 10. napom bementem, hogy visszaadjam a laptopot ès közöltem, hogy azonnal felmondok. Nem tetszett nekik. Ez a te életed. Semmi sem gàz.
2019. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

8 óra, azaz egy nap. :D

Annyira utáltam, aznap este otthon vagy 3 órán keresztül sírtam, és ott döntöttem el, hogy én másnap be nem megyek oda mégegyszer.

2019. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%
1 hónap, igaz diákként. Nagy mozi hálózat, nagy budapesti plázában. 2 hétvége szabad, 2 kötelező. Amikor felvettek már minden hétvége kötelező volt. Neked 2 héttel előre jelezni kellett ha valamikor nem mentél, de beosztást hétfőn kaptál ami csütörtöktől élt. Egyetemista voltam és kedd szerda volt csak sulim. Pénz miatt mentem. Heti 3 nap vállalása volt kötelező ebből 2nek hétvégén kellett lennie. Én mindig csütörtöktől hétfőig írtam be magam, ami 5 nap. A 4 hétből egyik héten csak szombati napot kaptam, egyszer csütörtököt és pénteket, és egyszer péntek hétfőt. Szóval hiába értem rá 5 nap, alig osztottak be, de ezt is csak az adott héten tudtam meg, így nem tudtam programot szervezni. A kaput az tette be, hogy csütörtökön megkértek plusz műszakra, így 12 óraztam, cserébe annyit kertem másik nap 1 órával előbb léphessek, hogy a vonatot elérjem és haza mehessek. Nemet mondtak. Következő héten nem mentem. Nem tetszett nekik, lekezelően viselkedtek. De nekem pénz kellett, és heti 2 nap szart se fizetett, úgy hogy 7 meg 6 ora volt egy műszak.
2019. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!