Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen utálatosak az...

Miért ilyen utálatosak az emberek, hogy betegen is dolgoztatnak? Többi lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rákos sejteket találtak nálam, amivel műteni fognak. Tudja a főnök is és a kollégák is, mégis 2 ember, néha 3 munkáját kell csinálnom. Orvos felhivta a figyelmet, hogy a stressz még ront a helyzeten, de így mit tegyek? :( ja és még szerintem olyan idős se vagyok.


31/N


2019. ápr. 14. 07:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Ha az orvos munkaképesnek nyilvánított, azt a főnököd milyen alapon bírálná felül?
2019. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok hàziorvos nagyon bolond. Pl a miénk is. Ismerösömnek egy gyàrban az újàból lekapott egy kicsit a gép, és alig volt otthon vele az orvos màr küldeni akarta vissza dolgozni. Mondta neki ismerösöm, maga normàlis?? Szóval sok az ilyen fsz orvos. Kérdezö keresel új orvost odaviszed a taj kàrtyàdat megbeszéled vele és kb ennyi. Az adataidat meg mindent àtkérnek a régi orvostól, azt màr ök intézik.
2019. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Házi orvosnál még nem voltam az eredménnyel. Friss még, pénteken kaptam telefonhívást a rossz hirről. Annyit mondott a nőgyógyász, hogy időpontra menjek hozzá és megbeszéljük a műtétet májusra,illetve a továbbiakat. Addig meg az egész hétvégém szorongásban telt. Azt se tudom, hogy a műtét után tud e az ember dolgozni vagy meddig nem. Emelgetnem kell a munkám során, azt biztos nem fogok tudni azután,illetve sok a jovés menés
2019. ápr. 14. 21:29
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor nekem cisztát vettek ki (jóindulatú ciszta, a Te gondodhoz képest kutyafüle), engem 3 hét begsire írtak ki.


A kórházban mondták, hogy mikor mehetnék vissza dolgozni, papírt adtak folyamatosan, amit vinnem kellett háziorvosnak, ő ez alapján írta ki a betegszabit.


1 hét kórház és két hét otthon volt.


Műtét után nem fognak keresőképesnek nyilvánítani, főleg, ha esetleg még kell kezelés, hacsak Te nem kéred külön, hogy mehess.


Ha a doki is mondja, hogy nem szabad stresszelned, megmondhatod neki, hogy a munkád stresszes, elmondhatod, amiket itt leírtál és szerintem segíteni fog, utána háziorvoshoz kell menned a papírral, amit ad.


Kitartást!!!!!!!!!!

2019. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!