Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarom kihasználni a napi...

I$TV@N kérdése:

Nem akarom kihasználni a napi fél órás munkahelyi ebádszünetemet. Megtehetem?

Figyelt kérdés

Ezentul ebádszünet nélkül akarok dolgozni mert a köcsög főnököm rámszólt, hogy miért egy órát vagytok távol ebédidőben fél óra helyett.

Dacból éhezni fogok, nem fogok menni kajálni, ottt fogok enni a fürészgép előtt, hadd örüljön a szíve. Megtehetem, vagy arra a fél órára muszáj vagyok falni menni, elhagyva a munkaterületet, köszi a választ.


2019. ápr. 14. 09:40
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Akkor életképtelen vagyok.
2019. ápr. 14. 10:37
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez egy troll kérdés.
2019. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%
Örulj neki hogy ilyen munkad van. Ne jarkaljal haza egyel ott. Vagy mondj fel azt utazgassàl màs munkahelyre.
2019. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy magyarázod, dupla idejű ebédszünetet tartottál, szóltak érte, sírtál, hogy miért, adtak rá alternatívát. Így nincs miért sztrájkolnod.
2019. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Fő, hogy az öltözőben történő gigarettázás , és este a melo utáni ivás rendjén van... _S
2019. ápr. 14. 12:34
 16/33 A kérdező kommentje:
cigarettázás
2019. ápr. 14. 12:34
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles elmenni ebédszünetre. Esetleg főnökkel megbeszélheted, hogy cserébe elmehetsz e fél órával hamarabb.


Elérni am sok mindent vele nem fogsz és jogod se lenne hozzá;


Bocsi, de napi EGY órát vagy távol, amikor felet lenne szabad és, amikor a főnök szól, hisztizel.


Ha 30 perc helyett 35 lenne, még azt mondom, ok, de konkrétan ez már nagyon szemtelen tőled.


Vannak szabályok a munkahelyen; kifogásokat könnyű keresni, de ez tényleg igazságtalan, hogy más be tudja tartani a fél órát ebédszünetre, te notóriusan túlléped (és mások is ugyanolyan körülmények között vannak bent, mint te). Ha a beosztottnak azt mondják, hogy fél órás az enédszünete, akkir az fél óra, onnantól, hogy feláll odáig, hogy visszaér.

2019. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%

Jesszus, mint a dedó... nem a főnököd érdeke, hogy ebédelj, hanem a sajátodé kiscsillag. Ha nem akarsz szünetet tartani, szólj a főnöködnek, te egyéni szociális problémád.

Leírásod alapján egy gyári munkás vagy. Menj el egy kórházba, nézd meg, hogy az orvosok, akik nem csak a tanulás terén tettek egy hangyányival többet le az asztalra, de a felelősségük is jóval nagyobb, mint a tiéd, milyen körülmények között dolgoznak. Ott sincs feltétlenül ebédlő, hovatovább, ebédszünet sem. Ha akkor esik be valaki, amikor ő épp elugrott volna kajálni, akkor el is felejtheti az ebédet. Az emberek türelmetlenek, ha fáj valamijük, vagy bármi bajuk van teljesen kikelnek magukból, intoleránsak, parasztok. Hányszor hallani, hogy "mert az orvos csak ott kávézgat". Igen, csak már 24 órája talpon van és ahhoz, hogy a következő 8 beteget korrektül el tudja látni, muszáj valamit bevinnie, hogy ne essen össze. És ez egy orvos. Nem a gyári munkás. Ha versenyképes végzettséged van, vagy olyan tudással rendelkezel, amivel kapkodnak utánad a munkaerőpiacon, akkor fel lehet mondani és lehet keresni jobb helyet. Ja, hogy egy niemand vagy? Hogy semmihez nem értesz a betanítotton kívül? Akkor kiscsillag, ez jutott neked. És nem, nem azért, mert gonosz volt veled az élet, ezt a szitut te teremtetted magadnak. Már csak azért is biztos vagyok ebben, amilyen ilyen kis debilke vagy, hogy te most "éhségsztrájkba" kezdesz. Ne haragudj, asszed bárkit érdekel a te tyúxaros életed? Másodperceken belül találnak valaki a helyedre, úgy dacoskodj te kis dedós.

2019. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Én még a saját kommentemhez hozzátenném; a főnök nem nézegeti, hogy te rendesen eszel e vagy nem.


Viszont


"Dacból éhezni fogok, nem fogok menni kajálni, ottt fogok enni a fürészgép előtt, hadd örüljön a szíve. " - ez kissé értelmetlen, most akkor éhezel vagy bent eszel?


Ha bent esznek mások is és főnök nem szól vagy ha direkt nem mész enni és éhezel, azzal nem tartasz be a főnöknek. Megvan ah élete, megvannak a feladatai.


Ha a főnököt és a kollégákat zavarja, hogy munka közben eszel, a főnök nem fog sajnálni és nem fogja "megbánni" azt, hogy megdorgált.

2019. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ebédszünetben tisztálkodni és átöltözni? Ebédszünetben enni kell.
2019. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!