Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarom kihasználni a napi...

I$TV@N kérdése:

Nem akarom kihasználni a napi fél órás munkahelyi ebádszünetemet. Megtehetem?

Figyelt kérdés

Ezentul ebádszünet nélkül akarok dolgozni mert a köcsög főnököm rámszólt, hogy miért egy órát vagytok távol ebédidőben fél óra helyett.

Dacból éhezni fogok, nem fogok menni kajálni, ottt fogok enni a fürészgép előtt, hadd örüljön a szíve. Megtehetem, vagy arra a fél órára muszáj vagyok falni menni, elhagyva a munkaterületet, köszi a választ.


2019. ápr. 14. 09:40
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D Ez nem egy gyár, hanem egy vaskereskedéssel foglalkozó raktár-bolt. Csak azért vagyok itt, mert van lehetőségem a túlórára, mivel feleségem anyaságin, és kell a pénz, mivel idegen országban vagyunk, fizetjük a lakást, stb. Ez volt a legközelebb, b..za meg az ..sten.
2019. ápr. 14. 16:42
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Tessék szépen beszélni!!!
2019. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Akkor itt a kollégák köcsögök, nem feltétlen a fönök.Miért nem jo neked a fenti étkező?
2019. ápr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs rendben az öltözőben cigizés! Sőt, az öltözőben étkezés sem.Írod, hogy külföldön dolgozol.a munkahely üzemeltetője magyar vagy külföldi? Ez az öltözőben dohányzás, öltözőben étkeztetés tipikus magyar találmány.Vagy már külföldön is disznóólban kell dolgozni a magyarnak?Ha már az ember méltóztatik bemenni dolgozni, ugyan illesse már meg a dolgozót, hogy tiszta, emberi körülmények között ékezzen és töltse el az ebédidőt!

De sajnos ezzel amódszerrel nem fogsz célt érni.A főnököt nem fogja érdekelni az sem, ha éhenhalsz. Ha meg a gép előtt eszel, akor valószínű kiküld, hogy ne amunkaterületet morzsáld össze. Meg egyébként sem gusztusosabb szerintem egy munkagép mellett étkezni, mint az öltözőben.Tényleg az lenne alegnormálisabb megoldás, ha fent étkeznél, ahogy a főnök ajánlotta.

2019. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Miért van ez a kérdés kiemelve?
2019. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25: Nyilván mert további válaszokra vár a témában.
2019. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Prágában van ez a meló. A 10. kerületben. 80 százalékban cseh falusiak dolgoznak itt, akik szeretnek vdelni, és az öltözőben bagózni.
2019. ápr. 18. 22:08
 28/33 A kérdező kommentje:
A gép előtt étkezek, más is ott fal a munkaterületen, evidens... Ebből nem lesz baj. Maga a munka: vaskereskedés. Fútetlen raktár, tele winklikkl, acélrudakkal, plechekkel. A munkaterületen cigiznek, nemcsak a kajáldában, meg köóködnek, stb. Nemrég egy szlovákiából elszármazott magyar munkavezető 3 melós srácot drogtesztnek vetett alá, pozitiv lett, ennek ellenére nem rúgta ki őket a nagyfőnök, mondván: akkor ki fog itt dolgozni?! :D Besza..ok!
2019. ápr. 18. 22:23
 29/33 anonim ***** válasza:
26, értem én csak gondoltam, több oldalnyi válasz után csak megkapta tőlünk a szükséges infót.
2019. ápr. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
88%
Vigyél egy szendvicset, menj ki a legközelebbi csendes padram és költsd el ott az ebéded. Ennyit muszáj alkalmazkodni egy melóhelyen. Este pedig egyél meleg főtt kaját, ha nem bírod a szendvicsezést. Melóban a kaja lényege az, hogy bírd ki munkaidő végéig energiával, nem pedig a szertartásos nagyebéd mosogatással, kávézással fogmosással stb. Sajnos ez van. nekem se tetszik, de ennyit tudni kell alkalmazkodni.
2019. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!