Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel akarok mondani, de szerint...

Fel akarok mondani, de szerintem azért nem cselekszem, mert félek, hogy mit fognak szólni. Kb 1,5 éve dolgozom és ez az első munkahelyem. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor felvettek, akkor mondták, hogy tervei vannak velem. De nem szeretem, nagyon nem. Nem azt csinálom ami a szakmám. Minden szart velem csináltatnak. Mire hivatkozzak, hogy ne sértsek meg senkit, de énse érezzem magam szarul?

Majd találok valamit, de nem bírom tovább.



2019. ápr. 15. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
ha nem válaszolsz akkor igen ezen rágódsz még mindig ha kiemelted újra. aki április óta nem tud dönteni az nem is akar cselekedni.
2019. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan mi a szakmád és mit kell csinálnod itt? Ha megírod lehet hogy jobban tudnánk segíteni.
2019. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Maradj ott ha ennyire félsz😂
2021. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na mi van már? Alakult valahogy a dolog, vagy semmi?
2022. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Egy 1,5 éve már nem vagyok ott. :) Lenyugodtam, jobb helyem lett!

Elmondom mi is történt!

Egyik nap annyira felidegesítettek, mondom na most volt elég!

Pont egy ideges pillanatban voltam mondom, mindjárt jövök, aztán elmentem felmondani, és nyugodtan visszamentem!. :) Felmondtam.

Leírhatatlan érzés. És nem volt akkor még másik munkahely akkor. De találtam! Szinte a felmondási idő alatt!


Bárcsak hamarabb megtettem volna!

2022. máj. 8. 19:05
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű, gratula neked! A felmondást mindig alaposan át kell gondolni de ha úgy érzi az ember akkor le kell lépni! Én is ezt teszem jelenleg!
2022. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!