Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől szenvedtek a munkahelyet...

Mitől szenvedtek a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Ki-ki írja le, mi zavarja a munkahelyén, akár kollégák, akár más téren. Hogy kezelitek?

Minden munkahelyen vannak problémák, ezért gondolkoztok-e úgy, hogy azért nem váltotok, mert máshol ugyanúgy lesznek problémák, sőt, lehet, hogy nagyobbak?


2019. ápr. 16. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"dolgozok" de nincs munka.
2019. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az emberi butaság. Sajnos felvettek egy rakás újat és a többségük annyira lehúzta a színvonalat, hogy az már... szánalmas. Azt akartam írni, hogy vicc, de nem tudok rajta nevetni. Mostanság nincs olyan termék, amit hiba nélkül tudnánk gyártani, valaki mindig elcsesz valamit és súlyosan, egy egyszerű szöveget (képes segédlettel!) nem tudnak értelmezni és ha merünk szólni, hogy bocsi de így nem lesz okés, akkor még ők vannak megsértődve.

Ez zavar az egyik legjobban. A többi káoszhoz hozzászoktam. A kommunikáció hiányához is (valami fontos infó mindig elmarad valahol).

Meg van egy (szerintem) értelmi fogyatékos kollégánk, aki még büdös is. Na ha tőle meg lehetne szabadulni, máris jobb lenne a helyzet. x)

Noha az is igaz, hogy már annyira nem érdekel az egész, kifelé kacsintgatok. Az a hely, amit kinéztem, egész biztosan teljesen más lesz. Ott tutira én leszek az egyik legtudatlanabb, leggyengébb láncszem. De legalább lesz motivációm fejlődni és jobbá válni. Itt erőfeszítés nélkül vagyok jó, és ez unalmas.

2019. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia

Régen nálunk összetartó és pörgős csapat volt, mindenkiről tudtuk, hogy lehet rá számítani. Sajnos mára ez alaposan megváltozott, nincs összetartás, nem motiváljuk egymást nagyobb teljesítmény elérésére. Semmi nem zavar jobban mint az, ha úgy érzem a csapat tagjait nem érdekli semmi. Lazulás van és "semmi sem érdekel" hozzáállás.

2019. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy vénasszony kolléganő, aki ugyanolyan beosztott, mint mi, de ő valamiért főnöknek képzeli magát, és mindig kioktat mindenkit. Ugyanakkor ő két gombot nem tud normálisan lenyomni a számítógépen. Nem tudom, miért nem megy nyugdíjba, a nyáron volt a 67. születésnapja.
2019. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!