Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik boltban sincs olyan eladó, aki szimpatikus lenne, vagy csak jól csinálná a dolgát?

Figyelt kérdés
Már mindenhol voltam, és nagyon nagyon kevés hely volt, ahol bármennyire is szimpatikus lett volna az eladó, vagy az aki épp ott volt. Ez miért van így? Pedig ők azok, akiknek ajánlani, segíteniük kellene. Jó a ruhaboltokban és éttermekben néha néha van egy egy "jobb" arc, de ez nagyon csekély mennyiség. Amikor az emberek azért dolgoznak, teszik ki magukat munkának, hogy utána elkölthessék a pénzüket, akkor miért nem jön oda az eladó, és szinpatizál a vevőkkel? Régen ez úgy működött hogy jött a vevő, és a kiszolgáló személyzet ajánlani tudott valami olyat, amire a vevőnek szüksége volt. Megtetszett és meglett. Ez miért nincs így itthon? Hova tűntek el azok a jó ajánlatok, ajánlókkal? Külföldön ez jól működik?

2019. ápr. 16. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a munkájukat,azért dolgoznak,hogy legyen pénzük és mivel nem szeretik amit csinálnak,mindegy nekik.Alig várják, hogy hazamenjenek.Nem ez az a munka miben kitudnának teljesedni,így nem is adják bele magukat.Ez tapasztalható az egészségügyben is.Nuygaton nem így vislekednek,mert ott 2percen belül repülnének.
2019. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt Szerbiában, Magyarországon,Boszniában,Romániában és bizonyos helyeken Horvát országban is tapasztaltam.Ausztria, Németország, Franciaország ezen a téren más.Kedevsek is voltak,be is csomagolták amit vásároltam.Van ahol meg csak odadobják.Pl. Szegeden egy könyvesboltban a kezembe hoztam ki a könyveket amiket vásároltam.
2019. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kaotik.

És vajon ez változni fog, vagy lehetne valamit tenni? :)

2019. ápr. 17. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!