Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörökben lehet...

Milyen munkakörökben lehet dolgozni a kormányablakban?

Figyelt kérdés
Mennyit fizetnek? Mit kell ott csinálni?

2019. ápr. 23. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Közszférás pozíciókra univerzális (magyarán országos) a bér, a kiosztott munka mennyisége lehet eltérő (vidéken kevesebb).


Bár nem dolgoztam még kormányablakban, a szembetűnő pozíció ott az ügyintéző, aki fogadja és intézi az ügyfeleket. Különböző osztályok vannak ott, tehát nem minden ügyintéző ugyanarra szakosodott. Lehetnek belső, háttér-ügyintézők is, akik az adatokat dolgozzák fel/rögzítenek (ehhez a pozícióhoz általában nem kell felsőfokú végzettség).


Hierarchikusan a következő lépés feljebb az osztályvezető, akik betölthetnek ügyintézői pozíciót is, de általában inkább a különböző osztályok menedzselését és ügyfelekkel kapcsolatos döntéseket (munkakiosztás, feldolgozás, javaslat vizsgálás, határozat elfogadás, stb.) hozzák meg. Több éves tapasztalat kell eme pozíció betöltéséhez.


Következő a kirendeltség vezető/igazgató pozíció, mely igazából önmagáért beszél.


Egyéb pozíciók lehetnek: harmadik fél általi security, takarítók, képviselők.



Fontos megjegyezni, hogy vidéki városokba efféle közszférás állást általában erős protekcióval lehet csak betölteni, illetve fontos még, hogy a közszférában rengeteg helyen létszámstop van érvényben, és aki tehetnek, teljes erővel próbálnak elküldeni.

2019. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kormányablakban voltam ügyintéző.

Sok munka, kevés pénz, több műszak.

Én nem ajánlom.

2019. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyen végzettség kell hozzá?
dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!