Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Milyen munkakörökben lehet dolgozni a kormányablakban?

Mennyit fizetnek? Mit kell ott csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: állás, munka

ápr. 23. 21:09  Privát üzenet  

A válaszok

Közszférás pozíciókra univerzális (magyarán országos) a bér, a kiosztott munka mennyisége lehet eltérő (vidéken kevesebb).

Bár nem dolgoztam még kormányablakban, a szembetűnő pozíció ott az ügyintéző, aki fogadja és intézi az ügyfeleket. Különböző osztályok vannak ott, tehát nem minden ügyintéző ugyanarra szakosodott. Lehetnek belső, háttér-ügyintézők is, akik az adatokat dolgozzák fel/rögzítenek (ehhez a pozícióhoz általában nem kell felsőfokú végzettség).

Hierarchikusan a következő lépés feljebb az osztályvezető, akik betölthetnek ügyintézői pozíciót is, de általában inkább a különböző osztályok menedzselését és ügyfelekkel kapcsolatos döntéseket (munkakiosztás, feldolgozás, javaslat vizsgálás, határozat elfogadás, stb.) hozzák meg. Több éves tapasztalat kell eme pozíció betöltéséhez.

Következő a kirendeltség vezető/igazgató pozíció, mely igazából önmagáért beszél.

Egyéb pozíciók lehetnek: harmadik fél általi security, takarítók, képviselők.

Fontos megjegyezni, hogy vidéki városokba efféle közszférás állást általában erős protekcióval lehet csak betölteni, illetve fontos még, hogy a közszférában rengeteg helyen létszámstop van érvényben, és aki tehetnek, teljes erővel próbálnak elküldeni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 23. 21:25 Privát üzenet

Én kormányablakban voltam ügyintéző.

Sok munka, kevés pénz, több műszak.

Én nem ajánlom.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 23. 21:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen munkakörökben lehet dolgozni az ügyfélkapukban?
Magyarországon milyen munkakörökben lehet elérni nettó 300 ezer forintos fizetést?
Introvertáltként milyen munkakörökben helyezkedtetek el eddig?
Biomérnök egészségvédelmi specializációval milyen munkakörökben dolgozhat?
Ezekben a munkakörökben kb mennyit lehet keresni havonta?
Milyen munkakörökben dolgoznak a cigány emberek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!