Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyetek van,...

Ha új munkahelyetek van, mennyi idő után jelöltek be a kollégák ismerősnek a FB-on?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdés előtti napon, hogy ott tudjunk is egyből kommunikálni, ha kell (az egész csapat frissen lett felvéve).

Sose értettem a parát. Úgyis olyan dolgokat osztok meg, amiket nem szégyellek, amúgy meg egy jó platform kapcsolattartásra, praktikus ismerősnek lenni.

2019. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

"múgy meg egy jó platform kapcsolattartásra, "


Aha!!!! És amikor vasárnap délután jön egy üzenet hogy itt ez az excel és legyen kész hétfő reggelre... nem!!


még az elejém meg kell fogni a dolgot mert a szemét főnökök és patkány kollegák visszaélnek vele.


mobilomat se adom már meg senkinek. előző helyen megadtam, szívtam is vele, még vasárnap este 10kor is csöngött (jajj csak azt akarom mondani holnap gyere már be 1 órával korábban....)


Na nem.


Még a mobilomat se senkinek

2019. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nálunk ilyen nincs, hétvégére le van húzva a roló, senki nem csinál semmit.

De én egyébként is folyamatosan offline-nak látszom az ismerőseim számára, nm vagyok nagyon aktív az oldalon, szóval ha ilyen történne, simán mondhatnám, hogy nem láttam. :)))

2019. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

", hétvégére le van húzva a roló, "


Nálunk is le volt húzva... elvileg. de mindig volt egy "jajj csak még azt akartam kérni" szitu.


De tanultam belőle!!

Új helyemen mobilom nincs netem nincs facebook email nincs!! legalébbis ezt mondom.


ott vaygok munkaidőben ha valaki akar valamit közölje akkor aztán meg vegye úgy hogy meghaltam másnapig.

2019. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Volt akit egy nap alatt, mert pl nála tanultam be és a munka mellett beszélgettünk, aztán jött valahogy, hogy jelöljük be egymást. De volt, akit soha. A jelenlegi helyemen kb 1-2 hónap után mindenkit bejelöltem, visszajelöltek kivétel nélkül.
2019. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Balázska, a 11 nyilván nem ilyen fajta kommunikációra gondolt, hanem pl


- itt vannak a képek, arról, hogy felköszöntöttük Pankát


- itt vannak a képek a Team Building-ről


- már felhívtam a főnököt, de Neked is szólok, hogy beteg a gyerek és nem leszek holnap


- változás lett a beóban; mivel szabin vagy, szólok, hétfőn 9 helyett tízre kell jönnöd


- be tudnád hozni az xy könyvet? jó lenne a tréningre


- elfelejtettem kilépni a rendszerből. Kérlek, kiléptetsz?


- bent vagy még? Ha igen, megnéznéd nekem, a beóban, hogy hánytól lesz a főnök bent holnap?


- holnap mit kell vinni az ünnepségre?


- van dresscode a meeting-re?


Stb

2019. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!