Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos volt tőlem, hogy megtaga...

Jogos volt tőlem, hogy megtagadtam, hogy szombaton bemenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Èpítőiparban dolgozok, a főnököm (alvàlakozó)egy règi ismerősöm. Amikor felvett engem nekem az volt a kikötèsem, hogy hètvègên ne keljen dolgozi (a munka napokat kivève). Az volt rà a vàlasz, hogy a hètvège az fakultatív. Hèbe-hóba be is megyek, amikor az ünnepek miatt esnek ki napok. Jelegi helyen, ahol melózunk, egy nagyon rendes főnök (szerelèsvezető) van, csak sajnos most kórházban van. Küldtek egy 65 èv körüli öreg csàvót, akinek egy jó szava nincsen, mindenki hülye az ő szemèben. Mindîg valami volt ,,idióta” kollègàiról mesèl.

Ma kijelentette, hogy szombaton mindenkinek be kell jönni. Mondom èn sajnos nem èrek rà. Ilyet szól, hogy ő ezt a szót nem ismeri, mondtam neki, hogy sajnos most muszály lesz mert èn nekem màr programom van.

Vàlasz: Ki a f**t érdekel a te programod.

Mondom ezek után mèg ha ràèrnèk se jönnèk. Elkezdett fenyegetőzni, hogy felhívja a főnömet ès màr holnap se kell jönnöm. Èn megelőztem őt. Azt mondta a főnők, hogy ezt a hetet bírjam ki addig bejön ès mellèm àll ha kóstolgat az öreg.

A többi öreg meg mèg mellè àllt, hogy ők ennyi idősen nem mertek volna nemet mondani ha be kell jönni.

22/f



2019. ápr. 29. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sok tekintélyelvü ro hadék fas zkalap öreg vén b uzi.Jól tetted hogy nemet mondtál mi a fas zt képzelnek ezek magukról.Még ő fenyeget.
2019. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!