Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az unokahúgom felvállalta,...

Az unokahúgom felvállalta, hogy leszbikus kapcsolata van. A hír eljutott az én falumba is, onnan tovább a munkahelyemre. Hogyan kéne kezelnem?

Figyelt kérdés

Mindenki erről beszél, az emberek vagy sértő, esetleg gúnyos,trágár megjegyzéseket,célzásokat tesznek, vagy tolakodóan faggatóznak,ítélkeznek, egyesek egyenesek számon kérnek.

Mindenkinek a mi családunk a téma, nem tartják tiszteletben hogy még minket is frissen, érzékenyen érint a dolog. Már nincs is kedvem kilépni az utcára, mehvisel ez a "rivaldafény". Fogalmam sincs hogy kellene a legmegfelelőbben kezelni, lerázni se hagyják magukat egykönnyen,ráadásul a munkahelyemen nincs is rá lehetőség hogy csak úgy lelépjek.



2019. ápr. 30. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Bocsánat hogy ezt mondom, de nagyon szánalmas emberek között élsz. Ez lenne az utolsó dolog kb. ami foglalkoztatna. Ha valaki ezzel kapcsolatban kérdez tőled mond meg neki, hogy azért foglalkoztatja talán más szexuális élete mert neki nincs? Azonkívül pedig fogadd el, hogy ez normális dolog, és nincs mit szégyellni rajta, sem az unokahúgodnak, sem neked. Akit zavar azzal van a baj.
2019. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Én ezért mondtam a számodra oly haszontalannak tituált határozottságot. Ha az ember határozott és van egy tiszteletet parancsoló megjelenése, tartása, viselkedése, akkor nem mernek ilyen kérdéseket feltenni. Aztán ha ez neked kényelmetlen, meg lusta vagy hozzá még a költözést tudom javasolni.
2019. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon életszerű, köszönöm.
2019. ápr. 30. 17:08
 14/16 anonim ***** válasza:
irigylem a sok unatkozó embert, hogy nincs ennél nagyobb gondja.
2019. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell lelépned a munkádból!! Sokkal egyszerűbb, ha kirúgatod magadat! 😃

Szóval bassz le mindenkit magad körül, fosd telibe a munkát, csessz ki a többiekkel, főleg az ügyfelekkel!


Persze arra figyelj, hogy közvetlen anyagi kárt ne okozz (mert azt neked kell fizetned), és ott kell lenned időben a munkában. Hamar megunnak, és ki leszel rakva.


Jaa, szóval igen. Én amellett vagyok, hogy tűnj onnan! Nem a munkahelyedből, hanem ebből a putri faluból! És keress egy olyan közösséget, ahol nem az az elsődleges téma, hogy ki kivel jött össze, milyen körülmények között, meg hogyan csalta meg, meg mit veszekedtek, meg honnan van gyereke. Basszus. Hogy bírtad eddig egyáltalán? Primitív ösztönlények között...

2019. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kellene ezt kezelni. Ne halld meg, aztán kész. Én látványosan bedugnék egy fülest és zenét hallgatnék, ha elkezdik a barmságaikat, aztán csak leszoknának róla.

Mondjuk én lehet, hogy egyszer (EGYSZER!!) kifejteném nekik, hogy mennyire proli tahó dolog mások szerelmi/szexuális életében turkálni, aztán kész.

Tényleg érthetetlen nekem, hogy miért kellene d€bilek véleményével foglalkozni.


(Hosszú távon pedig azt tartom megoldásnak, hogy lelépsz Prolifalváról.)

2019. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!