Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan és miért alakult ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miért alakult ki, hogy a melegek a gőzfürdőkben/fürdőkben "ismerkedtek"? És a leszbikus közösségben ez miért nem lett jellemző?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, a férfiaknál fontosabb a külső, illetve amit látni engednek belőle, meg nehezebben találnak ismerkedésre szituációkat, mert nem tudnak olyan könnyen olvasni a jelekben, ezért kialakítottak maguknak olyan helyeket, ahol szabadabban ismerkedhetnek. Mármint kihasználják akár a meglévő helyeket ilyenre már bevett szokás-szerűen.
2019. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

"nehezebben találnak ismerkedésre szituációkat, mert nem tudnak olyan könnyen olvasni a jelekben"


Mert ti leszbik, hogy találtok ismerkedésre szituációkat?

Meg hogy lvastok könnyebben a jelekben?


Lehet én vagyok a hülye, de egy meleg pasiról jobban le lehet venni, hogy meleg még a heterok is észreveszik, ellenben a leszbikkel.

De lehet én látom melegként másképp.

27 F

2019. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Heteró férfi voltam (1. válaszoló), bocsi. Azt megérzem nagyjából, ha egy férfi meleg, de azt egy meleg egy másik melegről lehet már nehezebben veszi észre, ha az "ismerkedni" szeretne.
2019. ápr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok a gőzfürdők/fürdők gyakran be sem engedték a nőket, csak férfiak járhattak. És nem 150 éve, hanem még az utóbbi pár évben is így volt.


Nézd meg a Rudast pl 2006-tól van női nap ( [link] )


Sok fürdőben még ma is vagy csak férfi napok vannak, vagy heti 1-2 alkalommal koedukált fürdőruhás nap, de női nap nincs.



Szóval a fürdő és a meleg közösség kapcsolata ide vezethető vissza, ennek szimpla történelmi/kulturális okai vannak, a nőket be sem engedték, így nem is terjedhett el.



(Mielőtt privátot írsz, heteto vagyok)

2019. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# "Mielőtt privátot írsz,hetero vagyok"

Ezen jót nevettem :D Nem terveztem senkire ráírni,ne félj

2019. ápr. 28. 19:43
 6/7 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszod (meg a többieknek is),hasznos volt.
2019. ápr. 28. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

#5: te lehet, hogy nem, de hidd el, nem viccből irtam.


Rengetegszer kapok társkereső megkereséseket ha valami miatt meleg kérdéshez szólok hozzá, émintha a hozzászólás eleve randi szándékot jelentene egy értelmes hangvételű hozzászólás (nem néztem, hogy ez leszbikus téma, csak tartalmat olvastam, és meg akartam kímélni a probálkozókat a felesleges köröktől 🙂)

2019. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!