Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te felmondanál?

Te felmondanál?

Figyelt kérdés
Van egy munkahelyem ahol eddig 3-man voltunk és elvoltunk.2 nő 1 férfi. De a kollegina élményt szülési szabira. Felvettek helyette egy új lányt. Aki elég nagy szájú és szuperűl nézz ki, képzet is ehez az álláshoz. (szerintem is szuper ehez az álláshoz) nem is ezzel van a gondom, hanem jóformán már mindent átadtak neki, azt is amit én csinálok.Feleslegesé váltam. Feleslegesnek érzem magam. Ráadásul a férfi munkatársam(iroda vezető) odáig van a lanyert(még nem tudja, hogy van kapcsolata) és szinte én már semmit nem csinálhatok. Már oda jutottunk, hogy vásároljak be, menjek postára stb. És csak ülök míg ők elnevedgélnek stb.. Már kedvem sincs hozzájuk szólni sem. Mit tegyek?
2019. máj. 3. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, kezdj nézelődni, de amíg nem jön más, biztos dolog, addig maradj. Azt viszont nagyon tisztelem benned, hogy van annyi önbecsülésed, hogy nem felel meg neked a semmittevés és gyertyatartás. Keresgélj, mérd fel a kapcsolati tőkéd, és készülj a lépésre.
2019. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha még csak egy éve dolgozol ott, az kb. semmi. Keress más munkát, de csak akkor lépj ki, ha oda már biztos, hogy felvesznek.
2019. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Tudom hogy rossz v kellemetlen :( de a mai világban munkahelyet váltani nem hiszem hogy jó ötlet.

Szertem kicsit féltékeny vagy a csajok márcsak ilyenek :(

2019. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp egyszer próbálnék beszélni az irodavezetővel,esetleg annak a főnökével,ha van és tudsz vele beszélni.

Közben elkezdenék állásokat is nézegetni,pályázni.

Csak akkor mondanék fel,ha már van másik állás.

Illetve szerinted változna a helyzet,ha az irodavezető megtudná,hogy a csajszinak van párja?

2019. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy hány éves vagy? Ez az első munkahelyed?
2019. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok.
2019. máj. 4. 16:22
 17/17 Laylah ***** válasza:
Lehet, elég lenne az is, ha egyszer, mikor hármasban vagytok, "véletlenül, ártatlanul" rákérdeznél a csajnál, hogy "eljegyeztek? :o", feltéve, hogy hord gyűrűt. Ha azt mondja, nem, akkor újabb ártatlan kérdés, "nem tervezitek még? Mióta vagytok együtt?" :) Ha nem hord gyűrűt, akkor egy olyasmi kérdést, hogy "a pároddal láttalak múlt hétvégén a boltban?", esetleg "aranyosak vagytok a pároddal a profilképeden", vagy bármi hasonló, amivel a párjára kérdezel rá. A válaszból nem fog jól kijönni, ha tagadja, hogy van párja, akkor azért, ha pedig nem, akkor már le is bukott a vezető előtt.
2019. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!