Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen tudhatják azt,...

A munkahelyen tudhatják azt, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 22:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
Az speciel nem derült ki, hogy milyen nemű az illető. Illetve ez az információ, (vagy tény) hogyan befolyásolná a kollégáival való helyzetét, vagy a munkájának minőségét, mennyiségét. Zavar téged hogy szűz vagy?
2019. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha kiirod a homlokodra akkor tudni fogjak 😀😀😀😀

Vicces vagy ::))

2019. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%

Ha az a kérdés, hogy látszhat-e ralytad, akkor igen, ha sokáig nem említesz meg exekkel való sztorikat, vagy egy a párkapcsolat témában hallgatsz, viselkedésedről, stb. Gondolhatják, sejthetik.

Ha meg az a kérdés, hogy baj-e, hogy tudják, szerintem normális emberek közt ez mindegy, ha meg primitívek, inkább nem mondanám el. Én még 25 évesen szűz voltam, engem nem zavart hogy tudták, nem volt ez szégyen.

2019. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan férfiatlan és kisfiús vagy mint én akkor biztos gondoljàk hogy ez tuti szüz de ennyi. Am nem mindig igaz ez az ilyenekre mint pl én (mondjuk ràm pont igaz) de ezt gondoljàk rólunk ezt feltételezik.
2019. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Rólam azt hitték, sőt egy idő után búzának is hittek, mert nem számoltam be a nemi életemről. És voltak ugratások meg körberöhögések is. Részben ezért jöttem ki külföldre. Itt valahogy nem létfontosságú infó a kollégáknak. Hozzáteszem, az említett otthoni melóhely közmunka volt.
2019. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha foglalkoznak is ezzel az emberek nem is értem hogy miért?

Ami a párom és köztem történik az tabu számomra.

És persze minden intim téma... ezt is beleértve.

Külföldön elek itt egyáltalán nem szokás más íntim dolgairól beszélni.

2019. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatnàk? Megmutatod nekik a puncid? Vagy mi?

Max akkor fog leesni nekik, ha ilyesmi tèma kerül szóba és feltűnően hallgatsz.

Hidd el nem fog odamenni hozzád a főnök bácsi sem, hogy "Figyelj már, XY. Te szűz vagy?".

Egyébként meg az ember nemi élete tabu téma, legalábbis nálam. Valahogy senkinek nem szoktam beszàmolni arról, hogy a pàrommal mit csinàlunk...

2019. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: Csak tudod, ha aljább munkahelyen (segédmunka, gyári szalagmunka, közmunka stb.) dolgozol, ott az, hogy te miről kívánsz beszélni, és hogy mi az, amit a kollégák mindenáron tudni akarnak, sajnos csak a legritkább esetben fedi egymást.
2019. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!