Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha utál egyik...

Mit tegyek ha utál egyik munkatársam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne kérdésem,szerintetek miért utálhat kollégám? Ő férfi én fiatalabb lány vagyok..mindenkivel jól kijön,csak velem nem..folyton beszólogat nekem van,hogy viccelődik de van,hogy totál érezteti ,hogy nem bír ..de egyedül velem..mindenkivel jó a viszonyom csak ő vele nem .. én nem szólok vissza neki,de nem érzem jól magam a jelenlétében..nem tudom,nem ugrik be mivel bánthattam meg vajon mit tehetnék? szólni nem tudok neki,mert nagyon lekiabálja az ember fejét...:( nagyon rosszul esik nekem :(


2019. máj. 12. 09:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10: Miért ne mondhatnék véleményt azért, mert külföldön élek? Tudod, engem érdekel az otthoni ismerőseim sorsa, attól hogy itt jobbá vált az életem, még nem s**rom le őket. Az meg nehogymár az én saram legyen, hogy te nem bírsz kijutni.
2019. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Miért küldesz személyes üzit ha itt is ugyanazt írod...? Weird.


Egyébként örülök, hogy kiragadtad a lényeget. :)

De én nem szoktam olyanba belevauvauzni, amiben nincs első kezes tapasztalatom és nem tényekre, csak mások személyes véleményére tudok alapozni. Az ugyanis könnyen elferdítheti a valóságot. De nekem aztán mindegy, mondj csak amit akarsz.

Amúgy meg kösz, de előbb utóbb ki fogok jutni, ha arra szottyan kedvem, meg fogom tudni oldani. Egyelőre még más terveim vannak.

2019. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ne veszekedjetek kérlek..köszönöm kedves utolsó,hogy törődsz az itthoni magyarokkal nagyon kedves tőled :)


utolsó előtti neked is köszönöm a válaszod, és igen van ebben igazság ..én megértem a régi dolgozókat is de viszonylag én már nem számítok újnak szimplán nem tudom, miért kell utálkozni velem ott bent ennek a férfinak ..érzem magán a kisugárzásán,mikor ott van azt a nem tudom taszítást...szó szerint.

2019. máj. 12. 14:13
 14/19 anonim ***** válasza:

12: Azért küldök, hogy biztosan elolvasd. Ugyanis sokan csak hozzászólnak egy kérdéshez, és utána többet be sem néznek.

Mellesleg honnan veszed, hogy nincs tapasztalatom? Odahaza én is megkaptam rendesen az újonc dolgozóval való embertelen bánásmódot, nagyrészt emiatt döntöttem a külföldre jövés mellett.

2019. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13: Sajna észrevettem, hogy ha itt valaki egy kérdésnél akár csak mellékesen említi, hogy külföldön él, annak jó eséllyel beszól valaki. A lepontozás meg alap. Érthetetlen.
2019. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért ne általánosítsunk ennyire, az emberek döntő többsége itthon is teljesen korrekten áll az új kollégákhoz, pont mint külföldön. Kérdező, a következő bunkó beszólása után egyszerűen szegezd neki a kérdést (akár van ott más is, akár nincs), hogy mi a baja veled, ártottál-e neki valamit, amit esetleg észre se vettél. Ha elmondja legalább érteni fogod, ha tagadja akkor pedig kérd meg, hogy változtasson a veled való kommunikáción (példákat felhozva, ami rosszul esett). Ha ezt nem mered megtenni, kérdezz meg egy másik kollégát, hogy szerinte a Józsinak mi baja van veled. Az egy dolog amúgy, hogy csendes típus vagy, ezzel nincs semmi gond, de meg kell tanulnod kiállni magadért különben elnyomnak. Fogd fel ezt az esetet "gyakorlófeladatnak" hogy szerezz egy kis talpraesettséget. Nem csokival kell kínálni hanem helyretenni.
2019. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy kérdező, az nem lehetséges, hogy a kollégád a te postodra szerette volna valami haverját felvetetni, csak aztán nem történt meg, és a mai napig az nem tetszik neki, hogy téged vettek fel? Mert ez eléggé tipikus.
2019. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem..operátor vagyok egyébként..nem szerintem nem ...mindenki ugyanazt a munkát végzi abban a csarnokban ahol dolgozom..és sok új is jött azóta
2019. máj. 12. 17:34
 19/19 anonim ***** válasza:
59%
18: De amikor te beléptél, veled együtt mások is jöttek ugyanarra a munkakörre? Mert ha csak te egyedül jöttél (tehát akkor csak egy embert kerestek), tényleg elképzelhető, hogy a kollégád előzetesen pedálozott, hogy egy haverját vegyék fel. De végül téged vettek, és így azóta szálka vagy a szemében. Hogy a haverja azóta esetleg talált máshol munkát, semmin nem változtat, ő szeretett volna egy helyen dolgozni vele. Csak egy elképzelés, de a dolog nagyon is jellemző.
2019. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!