Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkára küldtek. Nem tudom...

Közmunkára küldtek. Nem tudom vállalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ha valaki évek óta munkanélküli,alkalmi munkái vannak és a pszichés problémái miatt nem tud elmenni napi 8 órában,de mégis kiközvetitik mit tud tenni? Illetve mi a pontos bünti?


Köszönöm!



2019. máj. 21. 22:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Voltak munkaim alkalmi es reszmunkaidos is,alkalmi bejelentessel magyarazkodni nem fogok,hogy lehet a tb-t igenyelni pontosan?
2019. máj. 21. 23:09
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es.Koszonom!
2019. máj. 21. 23:12
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha kell, szedj gyógyszert a pszichés problémákra, de dolgozni muszáj, még ha közmunka is.
2019. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Psziches problema miatt nem tudo lenyirni a fuvet vagy felseperni a szemetet az utcan??????

Ez eleg pofatlan kijelentes.

2019. máj. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Képzeld el kedves előttem szóló, hogy még egészséges ember is van aki nem tud füvet nyírni és rózsát kapálni az út szélén. Nem értem hogy lehet ilyen önző gonosz nemzet a magyar. Lehet hogy pont otthon tudna dolgozni, vagy bármi ami nem akadályozza de ti egyből gyárba akarjátok dugni biorobotnak mert ezt erőlteti rá a nemzetre a kormány és a nyugat.
2020. jan. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!