Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten tényleg jellemző,...

Budapesten tényleg jellemző, hogy sok nő csak hobbiból dolgozgat valami részmunkaidős állást, mert a lord pasija milliókat keres és nincs rászorulva jól fizető állásra?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 21:27
1 2
 11/20 anonim válasza:
60%

"csak annak van barátnője, aki milliókat keres."

Így van. A többieknek kis pénzből csak feleségre telik.

2019. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lord pasi milliókat keres, akkor elvárná, hogy a nője ne idegesen és feszülten jöjjön haza a munkából, majd kapkodva hányja össze a háztartás látványosabb részét, miközben csak a minimálbér felével tud beszállni a közös költségekbe... szerintem az ilyen lányok vagy otthon szépítkeznek (netán tanulnak) egész nap, vagy kapnak egy komplett céget játékszernek. Biztosan nem ők verik le az átlagfizetést.
2019. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
balazska is back
2019. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, lehet valaki ennyire sötét? Már az alacsony bérekről is a nők tehetnek XD. Ez viszi a pálmát az összes nőgyűlölő kérdés közül. A többiben csak a magányos férfiak serege volt a mi hibánk. Bár nem fogod elhinni, azért leírom: okj szakmával, teljes munka időben is alig kapok a minimálbér felett. Mindez BP-n, úgy, hogy albérletben tengődök egy lakótárssal, aki szintén nő, hasonló cipőben. Ő már el van jegyezve, szóval nem sokára itt hagy engem és egy közalkalmazott férfi felesége lesz, aki szintén kb annyit keres mint én XD. Ennyit a milliomos pasikákról.
2019. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet Budapestre azt mondani. Léteznek persze, de van aki sokat ismer, van, aki mint én, keveset.


Nekem egy kolléganőm volt az egyik helyen, akinek a párja megkeresett annyit, hogy neki még dolgoznia sem kellett volna, megéltek volna kettecskén abból a pénzből; mégis dolgozott.


***


Ha nem mennének el dolgozni, akkor meg az lenne a probléma, hogy csak járnak manikűröztetni, fodrászhoz, stb.


Szerintem nincs benne semmi kivetnivaló, hogy valaki keres valamit, amivel el van nap közben és hoz plusz pénzt a házhoz.

2019. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Amúgy ő nem Balázska (bár ő is tegnap kiírt egy kérdést (azt hiszem tanárok alkategória) ).


Balázska jellemzője, hogy kiragad egy mondatot a hozzászólásodból, amibe jólk beleköt és valami teljesen oda nem illőt kezd magyarázni.


Ez alatt a kérdés altt még nem láttam ezt Csokiszuflétól. :)

2019. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
lvl. 100 démon lord pasi... XD
2019. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
poccok, akkor ez nem jött be :D
2019. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Te azért keresel carul, mert ostoba vagy és nem tanultál tovább.


És onnan is látszik milyen buta vagy, hog, szerinted a részmunkaidős állást olcsóbban vállalják el. Arra eleve nem jár annyi fizetés, mint egy 8 órás főállásra. :D

2019. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen megélnék a fizetésedből és még dolgozni se mennék. Ne hogy megzavarjam a fizetéseket.
2019. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!