Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mivel foglalkoztok jelenleg...

Ti mivel foglalkoztok jelenleg? Mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség, esélyesek hogy később azzal tudjátok foglalkozni amivel szeretnétek?
2019. máj. 29. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7-es látod, dinamikusnak kellett volna menned.
2019. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Régész szeretnék lenni, de nem szerződéssel egy múzeumnál, hanem "szabadúszó".
2019. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Szociális területen dolgozom, magán jellegű tevékenységet szeretnék végezni lehetőleg rövid időn belül.

Lehetőség jelenleg kevés van rá, de próbálkozom.

2019. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Miniszterelnök vagyok Magyarországon
2019. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Jelenleg raktáros vagyok. Maga a meló nem rossz, a fizetés sem, de az egész főnökség úgy ostoba és paraszt egyaránt, ahogy vannak.


Szívesen foglalkoznék űrkutatással vagy atomkutatással, de ezekre az esély szinte nulla. Filmek vágása, oparetőrködés és filmes utómunkálatok is érdekelnek, de ezekre sincs túl sok sansz. (Újság)íróként is el tudnám képzelni magam, ez már annyira nem megvalósíthatatlan, csak hát kishazánkban ugye hiába van tehetséged valamihez, az első kérdés úgyis az lesz, hogy "ménincsrólapapírod". Patológia is közel áll a szívemhez, ez sem lehetetlen, bár már egy kicsit elkéstem vele.

2019. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Most végeztem egy informatikai gimiben, szakmunkàskèpzőbe fogok menni, de később majd tanár akarok lenni, vagy vàllalkozó.
2019. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Alkalmazott grafikusnak tanulok, emellett nyomdában dolgozok. Pár évig jó lenne itt maradni, aztán szabadúszó, vagy vállalkozó szeretnék lenni.
2019. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szobrász és restaurátor vagyok.

Rengeteg híres projecten dolgoztam már Magyarországon.

Jelenleg csinálom a harmadik végzettségem is, mivel a szakma megkívánja a régészeti ismereteket és a történelmet is, ha komolyan üzöd. Közben külföldön próbálgatom a szárnyaim.

Úgy tervezem, hogy amint megvan az új szakmám, megkaptam az állampolgárságot és megvettem a házam, szerencsét próbálok az usa-ban (nagyjából 2-3 év múlva.) Addig is próbálok nemzetközi projecteken részt venni és tökéletesen megtanulni még egy plusz nyelven.


Van amikor pozitívan látom a jövőm, van amikor katasztrófálisan, de bízok magamban, hiszen eddig is sok mindent értem el önerőből, úgy hogy szegény családból származom. :)


F/26

2019. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!