Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te miket szoktál enni a...

Te miket szoktál enni a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Ebédre főzök 2-3 napra, ha nincs időm, akkor kajálda. Ahol dolgozom, ott konkrétan nincs kajálda, így szupermarketes dobozos ételek, konzervek.

Sajnos többször keveset eszek, de úgy is mondhatnánk, hogy folyamatosan eszem. A szendvics viszont nem megy le a torkomon, így kekszeket, gyümölcsöket eszek.

Nagyjából megvan, mikor ebédelek, mikor kávézok, mikor gyümölcsözök, mikor bontom fel a kekszet. Nyilván nem Sheldon Cooper-féle kőbe vésett szabály, de mégis bevált szokások.

2019. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menürendelős ebéd, zabkása, diákcsemege
2019. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Reggelire valamilyen szendvicset. Van egy konyhánk, a cég állja a kenyeret, vajat, tojást, ilyesmiket, én szoktam magammal hozni sonkát, sajtot, stb, aztán vagy pirítóst csinálok belőle, vagy paninisütőben megsütöm. Főzőlap nincs, sok kolléga csinál mikrós rántottát, de nekem az annyira nem jön be. Ebédet ingyen biztosít a cég, egy közeli étteremből rendelik és büfészerűen kiteszik az étkezőbe.
2019. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Közalkalmazottként: otthonról hozott főtt étel.

Gyárban: 5 perc alatt betömhető szendvicsek.

2019. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Amit épp főznek lent. (Irodaház bevásárlóközpontban.)
2019. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Szendvicset. De csak azért, mert abba nem lehet belebámulni, hogy "mit eszel húdejólnézki!"
2019. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretek idegenek között enni, mert nem esik jól, tehát nem tudnám elképzelni, hogy odaülök közéjük és eszek. Lehet farkas voltam egykor, enni max a szüleimmel, testvéremmel, szerelmemmel,barátommal...idegenek/nézők nélkül.

Rossz tapasztalat, mert az idegenek nem adják meg a tiszteletet, talán elhangzik a jó étvágyat, de utána az étkezéshez nem méltó kommunikáció folyik főleg, ha kicsi a cég akkor 10-15 ember együtt van szorosan, és megy a verseny ki tud nagyobbat mondani...

Szóval nem esik jól ott enni. Emlékszem nem szerettem a szalonnát, és amikor apával 12 évesen voltam kaszálni, úgy kiéheztem, hogy valóságos csemege volt a szalonna, ízlett. Ezek a munkák a gyárban meg nem igényel szalonnát, simán elvagy pár csokival, keksszel egész nap, és itthon nagy lakomát lehet ülni. Sajnos mindenki a kajával fáraszt, nem mondhatom farkas nem ül bárányokkal egy asztalhoz. :)


"megy a verseny ki tud nagyobbat mondani..."

2019. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak hideget, szendvics, péksüti, ilyeneket.
2019. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tízórai szendvics


A kollégámnal úgy vagyunk, hogy, ha én szünetre megyek, ő nem mehet ki és vica versa; ő egy és kettő között indul enni (vagy egytől kettőig vagy fél kettőtől fél háromig vagy kettőtől háromig) én mindig délben. Amikor kimegy enni, eszembe nem jutna kimenni; ő notóriusan lemegy bagózni az én ebédszünetem alatt vagy olyan is volt, hogy az ebédszünetem előtt 2 perccel kiment és a bejövő munkát kellett intéznem...


Félreértés ne essék, ha csak az lenne, hogy kiszalad, mert nagyon kell pipikélnie vagy rájött a hasmas vagy hoz be vizet, azt mondanám ok, de az a bnkóság csimborasszója, hogy kényelmesen lemegy bagózni.


Egyszer szóltam neki, hogy ebédszüneten vagyok és nem marad senki, azt mondta, nem érdekli...


Ha bent eszek akkor meg ugyanez a kolléga nyafog, hogy büdös a kajám és már a főnök is szólt.


Mivel elvárás, tőlem, hogy egyre érjek vissza, hogy ez a hlye farok kimehessen enni, hogy ki tudjam használni a szünetet, pl rántott sajtot eszek rizzsel vagy valami szagtalant a menzáról vagy péksütit.


Vacsi meg egy szendvics, gyümökcs és csoki.

2019. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Reggelire joghurtot, néha péksütit, ebédre rendelek menüt.
2019. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!