Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te miket szoktál enni a...

Te miket szoktál enni a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#6 És tényleg! xD Ettől nekem is herótom van. A másik kedvenc, amikor rittig akkor jön a “fél órát dumálok a semmiről”-kolléga, amikor ennék, és lazán végignézi/jön utánam, ahogy qrva látványosan lerakom az evőeszközt, és viszem a kaját a mikróba - mert nyilván kihűl, mire végez a dumával...

Reggel általában szendvicsezek, csinálok itthon, vagy veszek készen, kb. fele-fele, ill. néha joghurt+müzli. Ebédre szoktam vinni főtt kaját, ált. 2-3 napra főzök, nem vagyok hajlandó minden nap. Ha esetleg nincs főtt kaja (ritka), akkor a munkahelyi ebédlőben menüzök. Nagyon ritkán befigyel egy instant tésztás, forró vízzel leöntött, sok-sok egészséges E-betűt tartalmazó izé.

2019. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szendvicset, péksütit, készételt mert lusta vagyok főzni. Nasinak néha viszek be csokit vagy gumicukrot + a főnök heti 1-2 alkalommal hoz sütit vagy fagyit nekünk.
2019. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

Általában semmit. Dolgozni jövök, nem enni.

Ha nagyon beüt az éhség, akkor max. rendelek valami hulladék kaját.

2019. jún. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rendelek menüt.

Nagyjából ennyi, a reggelimet még a vonaton eszem meg, tízóraizni/uzsonnázni nem szoktam, vacsorára meg hazaérek.

Azért tartok a fiókomban pár müzliszeletet meg zabkását ilyen "SOS kajának", ha valamikor nagyon megéheznék.

2019. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laylah ***** válasza:
Tízóraira banánt, uzsonnára zabszeletet vagy nagyobb müzliszeletet (Corny BIG) + fehérjeturmixot. Ebédre meg amit főzök, sokszor van mirelit hal sült krumplival/rizzsel, vagy valami csirkés kaja. Holnapra pl. csirkenyársat fogok csinálni, tegnapelőtt tejszínes gombapörkölt volt tésztával, tegnap tonhalas tortilla... Igazából diétázom, szóval bármit megeszek, ami ízlik, mennyiségre elegendő és belefér 350, maximum 400 kcal-ba. Megvannak a kis bevált receptjeim. :)
2019. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!