Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti keményítettetek be a...

Ti keményítettetek be a munkahelyen a szabadság miatt? Vagy elengednek ahogy kéritek vagy akkor felmondtok?

Figyelt kérdés

Mindig az ment a munkahelyen hogy szabis tervet kellett leadni már télen februárban rábólintttak aztán nyárig össze vissza variáltak és végül sose úgy lett ahpgy terveztem. Ezt eddig tűrtem évekig mert egyedülálló voltam de most nem vagyok az és nem mindegy hpgy a párommal együtt leszervezett nyaralás úszik-e vagy nem az én hülye munkahelyem miatt.


Megint itt a nyár megint indul a variálás már most látszik hogy semmi se lesz a leadott tervekből ezért bekeményítettem és bementem a főnökhöz és megmondtam: vagy elenged ahogy kértem vagy felmondok.


Erre elengedett de azt sejtem csak csatát nyertem de háborút vesztettem mert ahogy alkalom lesz rá úgyis kirúg emiatt. Nem holnap nem a jövő héten de kirúg.


Mi a véleményetek erről?


2019. jún. 18. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem, mert nem dolgoznék ilyen kreténekkel.


Párom már volt, hogy megmondta a főnökének, hogy ő márpedig x napon elutazik, aztán döntse el a főnök, hogy szeretné-e, hogy utána visszamenjen.

2019. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az a durva ebben, hogy ha van egy befizetett nyaralás, akkor már húsbavágó a dolog.
2019. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

" hogy szeretné-e, hogy utána visszamenjen."



Csak az a baj hogy erre úgyis az a válasz hogy hogyne elengedlek, de aztán majd úgyis kirúg. Nem holnap nem jövő héten de úgyis

2019. jún. 19. 11:35
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

Egyrészt ő tipikusan a "pótolhatatlan" munkaerő a cégnél, szóval nem rúgja ki a főnök, másrészt nem különösebben lenne baj, ha mégis megtenné. ¯\_(ツ)_/¯

2019. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én munkahelyemen eddig 1x kértek meg, hogy az egyik kikért szabadnapomon menjek be, de megmondták, hogy megértik, ha nem.


Én ilyen esetben, ha előre kikért szabit már eltervezett nyaralás esetén az utolsó pillanatban mondanak vissza, én simán felmondanék / mondanám, hogy döntsék el, mi lesz, de én akkor el fogok menni. Szerencsére van ahhoz elég tapasztalatom és képzettségem, hogy tudjak magamnak más állást találni.

2019. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

" esetén az utolsó pillanatban mondanak vissza, én simán felmondanék / mondanám, hogy döntsék el, mi lesz, de én akkor el fogok menni."


Ez pont ugyanaz amit én csináltam

2019. jún. 19. 17:45
 17/19 anonim ***** válasza:
A szabijaid egy részével te gazdálkodhatsz. Ezt akkor kell kiadniuk amikor te kéred. 15 nappal előbb írásban közlöd, hogy ez a pár nap amit kerésed suetint szeretnél kivenni- nem tagadhatja meg. Amugy gáz ez a helyzet. Nem hinné, hogy ennyire pótolhatatlan lenne akárki is.
2019. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Nem hinné, hogy ennyire pótolhatatlan lenne akárki is."


Nem is arról van szó..... hanme arról hogy olyan a légkör és a fizu hogy egymás után húznak el az emberek és lassan az is kérdés ki vagye fel a telefont mert még arra sincs ember.


Nem arról van szó hpgy én személyesen akkora ász lennék hanem arról hogy lassan már udvarsöprő portásbácsi sincs mert az is felmondott.

2019. jún. 21. 08:03
 19/19 A kérdező kommentje:

"nem tagadhatja meg. "


És ha mégis akkor mit teszel? Vagy semmit és lenyeled vagy ezt amit én tettem.

Nem?

Mást tehetsz?

2019. jún. 21. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!