Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Haverom hétfőtől a kollégám...

Haverom hétfőtől a kollégám lesz. Arra gondoltam, hogy beavatás gyanánt megprankelem. Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Jó pár éve jó haverok vagyunk, én ajánlottam be a céghez. Nem egy részlegen leszünk, de minden nap együtt fogunk ebédelni, és a munka utáni sörözések is tervbe vannak. Kitaláltam, hogy az első napján megprankelem valamivel. Ilyesmire gondoltam, hogy belekeverek egy kis hashajtót az ebédjébe. Ő egész biztos, hogy röhögne rajta, de nem örülnék ha valamelyikünk főnöke ferde szemmel nézne ránk emiatt. Sok lenne egy ilyen poén?

2019. jún. 22. 22:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
És addig ki dolgozna helyettetek?
2019. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Feltalálták az ebédidőt.
2019. jún. 23. 00:38
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy hasmenés sokkal továbbtart, mint egy ebédidő...
2019. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem jó ötlet.
2019. jún. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Lehet viccelődni, de a hashajtó nem játék. Nekem volt, hogy szépen lassan "besózták" a vizem, ha nem figyeltem mindig raktak bele egy kicsit. Pár óra múlva vicces volt, videó is volt arról ahogy meglepődtem, mikor beleittam. Ezt poénnak fogtam fel én is, jót röhögtünk.

Ha hashajtó lett volna, az nem tetszett volna. Szerintem testi sertés miatt kirúgtak volna fegyelmivel.

2019. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Az nem konzervatív gondolkodás, hogy az emberek nem vevők minden retardált hülyeségre.
2019. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A sózás jó ötlet.

De a hasmenés nem vicces egyáltalán. NAGYON kellemetlen, néha fájdalmas is, és nem is tudod, hogy mennyire érzékeny ezekre, van e gyomor problémája stb..

Azt sem értem miért lopnád el a kártyáját.. az se vicces, akkor sem ha visszaadod. Ha máskor valamilye eltűnik, rögtön hozzád fog jönni, hogy te vitted-e el. Ez hidd el elrontja a bizalmat, ha vicc, ha nem.

Ezek nem jó prankek, ennyi az egész..

Valami lightosabbat próbálj, elég ha nem illegális, és nem okozhat egészségügyi problémát.

Pl puki párna (ha a fosás szerintetek vicces, akkor biztos ez is az lenne)

2019. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, és itt sem lenne jó ötlet. Az ember hülyeségeit munkahelyen nem tolerálják. Ha megakarod viccelni, vicceld meg munka után. Ez nem jelenti azt, hogy konzervatív lenne valaki. Csupán csak mindennek megvan a helye és ideje. Munkahelyen pláne ha valakinek az első napja, ne azzal kezdje, hogy idétlen helyzeteket teremt vagy hozzák olyan helyzetbe.
2019. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha én velem ilyet tenne a "barátom" én úgy összevesznék vele, hogy azt öröm lenne nézni. Egy felettébb agysebész ötletnek tartom ezt a "viccet" csatlakozom az előttem szólóknak, hogy ez nem konzervatív gondolkodás, hanem csak egyszerűen sehol sem tűrik az efféle "vicceket"
2019. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!