Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Korábbi csapatomban volt afférom egy kollégával,akit a főnököm segítségével sikerült helyre tenni,engem pedig egy másik csapatba raktak.

A gond az,hogy ebben a csapatban is van egy ilyesmi alak. Szintén a főnököm közreműködésének hála ez az ember egy ideig békén hagyott,de most egy hónappal később újra elkezdte. Szekál,beszólogat,a magánéletemet gúnyolja. Majdnem minden órában. Sőt,késik a szünetéről,de mindenért másokat okol. Mit tehetnék? Szóljak újra a főnöknek? Attól tartok az után problémás egyén leszek,kvázi "hisztis" a szemében és esetleg nem segít,vagy érezteti,hogy nincs ehhez kedve.



2019. jún. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka után kiosztasz a parkolóban két pofont a kollégának, hogy érezze a törődést.
2019. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálnám elkerülni az erőszakot. Főleg mert ő férfi,én meg nő.
2019. jún. 25. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a főnöknek szólj, hanem a HR-eseknek. Kap egy szép kis figyelmeztetést, és ha utána se fér a bőrébe, akkor repül. Ilyenkor a cég hírneve fontosabb.
2019. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szólsz a főnöknek. Nem te leszel a szemében a hisztis, hanem a kolléga. Mondhatod azt is, hogy úgy érzed, kénytelen leszel szólni a HR-nek.


Nem értem, miért Téged helyeztek át - nálunk a főnököt zaklató emberkét úgy dobták át kamuindokkal a projektünkről, hogy csak néztünk.


***


Az első válaszolöra meg ne hallgass; kvázi mindenkinek leírja, hogy verd h.lyére a másikat, meg, hogy egy nyuszi vagy, ha nem teszed és ő mindenkit elvert és nincs is annál jobb, mert megtanulta mindenki tőle a magyarok Istenét.


Régebben kérdéseket is írt ki róla.

2019. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,beszélek a főnökömmel. Nagyon szépen köszönöm a tanácsot!
2019. jún. 26. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer köszönj neki hangosan mások előtt, hogy Jó reggelt, kisp*csű. Azonnali hatás.
2019. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!