Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mondjak fel a...

Szerintetek mondjak fel a munkahelyemen csak azért mert nem dolgoznak ott lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok és a munkahelyemen nincsenek lányok csak fiúk.Attól tartok,ha nem váltok munkahelyet,soha nem lesz barátnőm.
2019. jún. 29. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Már elmondták előttem, de a legnagyobb baj az, hogy neked a munkahelyen kívül nincs életed. Ha ez a munkahely miatt van, akkor igen, mondj fel. De ne azért, mert nem tudsz munka helyett csajozni.

Mellesleg számoljunk kicsit: bár erősen munkahely- és munkakör-függő, de egy átlagos munkahelyen naponta 10-20 perced van arra, hogy másokkal nyugodtan beszélgess. Munkaidőn kívül ez kb. naponta 2-4 óra, vagy még több. Most akkor hol lehet mélyebb viszonyt kialakítani? ;-)

(Nem, attól nem lesztek lelki társak, hogy a pénztáros Mancikát napi 5 órán át látod pénztárgépet nyomkodni.)

2019. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A magánynak csak egy része a kapcsolat. Ha van családod, barátaid, már nem vagy magányos. Ha nincsenek, ne egy csóró nővel pótolj minden kapcsolatot az életedben.
2019. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb fiatal nő nem a munkahelyén keres társat.

Engem pl kimondottan idegesít amikor bepróbálkoznak a munkatársak. A legtöbb amúgy is olyan kategória, hogy inkább lennék leszbikus minthogy velük kezdjek.

2019. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez eléggé poén hogy ennyire felháborítja a néplelket a válaszom 😂
2019. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Melyik volt a Te válaszod utolsó?
2019. jún. 29. 18:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Aki szexelni szokott a kollégáival. Nem hiszik el mert ritka hogy valaki ilyen gátlástalanul...😋
2019. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Te voltál a 71%-os nem?Jól lepontoztak akkor.
2019. jún. 29. 18:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem, en vagyok a 71-es, a 48 ezert lett lepontozva mert troll.
2019. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nemtroll😗
2019. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak emiatt én biztos nem mondanék fel.
2019. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!