Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez milyen viselkedés mód a...

Ez milyen viselkedés mód a főnöknőm részéről?

Figyelt kérdés

Behívott az irodába,hogy megkérdezzen nem gond-e ha hétfő kedden 9 órát dolgozok.Mondtam nem baj.Már a héten is a szabadnapon kívül több órát kellett dolgoznom.Holnap rövidítve kellett volna dolgoznom erre odajott hozzám és mondta berakott 10 órát dolgozni,erről az irodában egy szót se mondott.A kollégák mondták inkább velem dolgoznának mint a kolléganővel ezért letoltam őket, hogy mist miattuk kell plusz órákat dolgoznom.Hiába fizeti ha szabadidőm nem lesz,ha egyszer ráállsz valamire utána majd mindig kelleni fog valami.Ezen a részlegen ahol dolgozom mindig munkaidő módosítások vannak,mert nem maradnak meg a munkások.Elfogadtam a hétfő,keddet ami tényleg nem gond,erre most kell neki a holnapi nap is...amikor mondtam,hogy van programom kérdezgette mi az-mintha köze lenne hozzá ,nem lehet-e áttenni,meg sajnálja hogy emiatt lekell mondanom.Ezt finom lelki terrorizálásnak érzem. Az egyik kolléganő szabad napot se kapott a héten,múlt héten már nekem is úgy kellett figyelmeztetni,hogy adjon napot-pedig nem regota vagyok itt mondta meglátja mit tehet amikor azt mondtam akkor két egymás utáni kérek a másik héten visszajött 15perc múlva és azt mondta megoldva szabadnap de két egymás utánit nem ad.

Ti hogy oldanátok meg? nem rossz a fizetés, de igás ló nem leszek a napi 8ora munka untig elég.Ha lenne más lépnék.


2019. júl. 4. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én simán ott, amikor odajött hogy 10 órára berak annyit mondtam volna, hogy bocsánat, de arról volt szó, hogy rövidítve leszek és így szerveztem a napomat.


Meg is mutattam volna ezt, hogy !!írásban!! visszaigazolta.


És mennék a rövidített napom után haza.

2019. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van más, lépj.
2019. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!