Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemek vajon mennyire...

Egyetemek vajon mennyire ellenőrzik a szakmai gyakorlati igazolások valódiságát és mögöttes tartalmukat?

Figyelt kérdés

Ha van nekem egy X cégnél dolgozó ott vezetői beosztásban levő „haverom“ aki leigazol nekem 2 hónap szakmai gyak-ot úgy hogy valójában be nem tettem oda a lábam, ennek lebukási lehetősége-esélye?


Uis maga az igazolás az eredeti, nyugodtan felkereshetik a céget telefonon mailben aki kiállította az vezető ott, és az fedezi a hátam.

Azt meg hogy 2 hónap alatt be se tettem oda a lábam, nos azt meg bizonyítsa aki tudja, ha egyszer egy „főnök“ azt mondja hogy márpedig én 2 hónapot oda jártam.



Az egyetemnek meg van 3000 hallgatója (igen, annyi! összességében) hát ezeknek nem járnak utána egyenként.


Vélemények?


2019. júl. 11. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. A meglévő munkahelyeden lévő időt nem tudod amúgy beszámíttatni gyakorlat helyett?
2019. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

". A meglévő munkahelyeden lévő időt nem tudod amúgy beszámíttatni gyakorlat helyett?"


Nem. Targoncás vagyok.

2019. júl. 12. 11:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy leellenőrzik. Annyi, hogy nekünk van szakmai gyakorlat feldolgozónk, ahol megbeszéljük a tapasztalatainkat. Illetve munkanaplót is kell írni, hogy melyik nap mit csináltunk. De ha nektek ez nem kell vagy ki tudsz valamit találni, akkor megoldható!
2019. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
A munkaügyisből most egyetemista targoncás lett...lol
2019. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahol én vagyok szakmai gyakorlato, ott minden folyik csak érdemi munka nem, persze nyilván munkűltató-függő, hogy ki mit csinál. Én is kávét főzök meg fénymásolok, meg leugrom a boltba.... Kiváncsi vagyok, mikor fogok wc-t pucolni.
2019. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!