Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az ilyen emberrő...

Mit gondoltok az ilyen emberről? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Aki azt vallja magáról,hogy próbál ugy élni,hogy ne vegyék észre ott ahol van de hiányozzon onnan ahonnan elment.. Ha szekálják akkor is fapofát vág,sose lehet tudni mit érez vagy mit gondol valójában. Ha meg is bántják vagy ha valahol nem érzi jól magát nem szól, egyszer csak eltűnik az emberek életéből mindenféle magyarázat nélkül.. Ritkán szólal meg, nem bízik meg senkiben..
2019. júl. 11. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát őt is az élet faragta ilyenné. Én meg tudom érteni
2019. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az elso leirta...sajnalom...hasonlo vagyok
2019. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, múltbeli problémák, elutasítottság miatt lett ilyen, az is lehet, hogy alapból ilyen személyiség.
2019. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Elsőnek van igaza, részben ilyen vagyok. Sajnos sok rossz tapasztalat ért ha kimodtam az érzéseimet, ha kifejeztem a sértettségem stb.. most már inkább háttérbe húzódok. Totál megértem az ilyen embereket.
2019. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Elsővel vagyok. Azt csinál, amit akar, biztos az élet tette ilyenné. Valamennyire én is ilyen vagyok.
2019. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Szociopatának szokták az évek előre haladtával diagnosztizálni.
2019. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Ki az, aki állja, ha bántják?

Milyen sz az ember, ha kihívásokat talál, amiben egy csapat részeként várják, hogy előre meneteljen velük vállt vállal összevetve?

Milyen ez az ember, amikor valami gondja van? Meg tudja osztani olyannal, akiben bízik?

Milyen ez az ember, ha oldott, támogató közegbe kerül?


Amit leírtál egy viselkedési minta, ami nem az egyéniség leírása. Ennél több van minden emberben.


Ha ütnek szaladj el, ha adnak fogadd el. - ez nem csak egy közhely. Szolgalelküek dolgozzák halálra magukat olyan helyen, ahol rosszul érzik magukat.

2019. júl. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fish1 ***** válasza:
57%

Ha valaki eljut egy bizonyos szintre, akkor a szekálás akár le is pereghet róla.

Azzal viszont nem tudok azonosulni, hogy semmiért nem szól, ez nekem olyan, mintha hagyná magát még akkor is, ha utána eltűnik. Főleg, hogy az emberek sokszor elbeszélnek egymás mellett, mindenki a saját tapasztalatai általi szűrőkön át értelmezi a másik mondanivalóját, így lehet, hogy egy félreértés sose derül ki, a másik meg csodálkozik, hogy miért tűnt el hirtelen. Szerintem olyan ember nincs a földön, akivel mindig mindenben egyetértenénk, ezzel az erővel mindenki elől elmenekülhet, és garantáltan magányos marad.

2019. júl. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Milyen az az ember....

(bocsi telefonról írok és elgépeltem)

2019. júl. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én az anorexiás és roboráló időszakomban voltam így. Egyszerűen csak átalakultam, nem tudatosan mondtam, hogy ilyen leszek.


Szóval lehet átmeneti lelki gond is.

2019. júl. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!