Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1-től 10-es skálán mennyire...

1-től 10-es skálán mennyire stresszes a munkád?

Figyelt kérdés
És mit dolgozol?
2019. júl. 13. 17:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%
10. Szakács.
2019. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
46%

Csakhogy lehessen ezt valóban mérni, segítek :

Pontozás 0-6ig. Ha két lehetőség között vagy, a kettő közötti számot írd be.


A: komplex szöveg értelmezése tévézés közben mennyire megy?

0 semmi gond, bármikor

2 néha nehezen megy a koncentráció, el-el terelődik a figyelmem

4 gyakran kiesnek a koncentrációból

6 egyáltalán nem megy a koncentráció


B: mennyire tudsz megegyezni dolgokat : neveket, dátumokat, napi teendők listáját?

0: mindenre emlékszem

2: néha kimegy a fejemből bvalami

4: gyakran kell segítségért folyamodnom, hogy emlékezzek.

6: fontos dolgokat is elfelejtek, nem tudom, mi a következő lépés a munkám során


C: fizikailag milyen az erőnléted? Mennyire fáraszt le egy napi munka folyamatz ha azt nézed, hogy máskor mennyire fárasztott ki.

0: nap végén is energikus vagyok, nem fáraszt a munka jobban, mint azt várom.

2: több erőmet veszi igénybe a munka mint máskor

4: egy ideig bírom, de aztán kofáradok, már meg kell állni a lépcső tetején, vagy csak szuszogva vagyok képes 2 emeletet megmászni.

6: állandóan gyengének és fáradtnak érzem magam


D: mennyit bírsz Mentálisan, hogy viseled a napi rutinokat?

0: nap végén is lelkes vagyok miután megcsináltam a munkám. Sokat bírok még

2: kissé fárasztó, de könnyen kezelem a helyzetet, néha jobban kell koncentrálnom.

4: többször kell szünetet tartanom, hogy bírja a tempót.

6: nap végén agyilag zombi vagyok és nehezen viselem a feszültség


E: milyen gyorsan regenerálódsz fizikailag és mentálisan?

0: nap közben nincs szükségem pihenésre. Egy huzamban végig tudom vinni a napot.

2: nap közben elfáradok, elég két óránként 10 perc és regenerálódom.

4 : gyakran elfáradok, akár fél órás szünet is kell, hogy újra összekapjam magam.

6: teljesen mindegy mennyit pihenek, sosem tudom magam feltölteni.


F: mennyire alszol nyugodtan, pihentetően? Mennyi idő elaludnod? Kell-e gyógyszer, hogy aludni tudj?

0: jól alszom, kipihenten ébredem.

2: néha nyugtalanul alszom, nehezen kelek ki az ágyból. Tudnék még aludni pár percet.

4: nehezen alszom el, néha felébredek, ilyenkor nehezen alszom vissza, gyakran fáradt vagyok egy éjszakai alvás után.

6: nehezen alszom el, minden éjjel felébredek és nehezen alszom vissza. Nem is tudom mikor volt elég egy éjszakai alvás.


G: mennyire vagy érzékeny mostanában? Zavarnak-e zajok, fények, szagok, érintés?

0: nem különösebben zavarnak jobban, mint eddig bármikor

2: néha kellemetlen érzéseim vannak, de könnyen kezelem.

4: rendszeresen ki vagyok téve zaj és fény hatásoknak, vagy kellemetlen szagoknak, és rendszeresen kínosan érzem magam.

6: annyira zavarnak a zajok, fények, szagok, hogy rendszeresen kerülök bizonyos szituációkat, vagy lelépek egyes helyekről.


H: mennyire kell magadat megerőltetni mások igényeire, kényére?

0: csinálom, amit kell, ezt is akarom csinálni, nem gondolom, hogy külső kényszerre cselekszem.

2: néha külső kényszer alatt dolgozom, ami átmeneti kényelmetlenséget jelent

4: gyakran cselekszem kényszerre és ez gyakran erős kellemetlen érzéssel tölt el

6: a kényszer hatása hatalmas energiákat von el tőlem a mindennapi munkám során, már nem is tudom rendesen kezelni.


I: ingerlékenység : könnyen felbosszantanak, dühöngsz, zavarnak? Ez milyen intenzív, mennyi ideig tart?

0: nehéz engem felhúzni.

2: néha kiborulok, de gyorsan túlteszem magam ezeken

4: könnyebb felhúzni, mint általában. Néha engem is meglep, hogy mennyire élveztem a türelmemet.

6: állandóan csak b..tatnak, ki nem állhatom azokat a barmokat. Tele van a hócipőm. (nehezen tudom kontrollálni magam)


18 pontnál van az a határ, ami már egészségre káros.

2019. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
31%

Elgépelésekért bocsi. Telefonról írtam.

Nekem ezen 38 pontom lett. Programozó vagyok.

2019. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
32%

Ahol a gyorséttermi hamburgersütögetés ér egy 8-ast, ott az én munkám 25-ös szinten van kb.

Kellene definiálni, mi az 1 és mi a 10.

2019. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
51%
Alapszinten 7, egyes feladatoknál 10. Pénzügyi terület
2019. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
34%
#12: 54 pontom lett. És most merre tovább?
2019. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
34%
7.
2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
26%
#16: Semerre, ez egy általános teszt, semmi nincs benne ami a munkahelyi viszonyokra korlátozná a kérdéseket, általános az egész. Bármelyik Glamour magazinban találsz ilyen tesztet.
2019. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy munkahelyi teszt. És pszichológiailag támogatott. De bagatelizálás azonos a probléma szőnyeg alá seprésével. Az 1-10 és skála ellen nem tiltakoztál, csak a valós, tudományos gyors teszt ellen. Ezt is érdemes lenne megvizsgálni, miért teszel ilyet.
2019. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
34%
Nem bagatelizálás. De szívesen olvasnám a cikket, ahol ezt a tesztet bemutatják és elmagyarázzák, hogyan lehet egyértelműen a munkahelyi stresszre következtetni olyan 9 kérdéssel, amiből talán egy olyan, ami egyértelműen a munkahelyi dolgokra kérdez rá, nem csak általánosan próbál kategorizálni.
2019. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!