Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak három hétig volt barátnőm...

Csak három hétig volt barátnőm életem során. Attól még lehet belőlem párkapcsolati tanácsadó? 39F

Figyelt kérdés
Itt gyakorin nagyon sok tanácsot kiosztok. Szerintem jól csinálom.

2019. júl. 13. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz tanácsadó! Ha nem érzel hitelesség-deficitet. Ööö, nem érzel?


"Itt gyakorin nagyon sok tanácsot kiosztok. Szerintem jól csinálom." És azok szerint, akiknek tanácsokat adtál?


Megyek szellőztetni, mintha némi öndicséret-szag terjengene a kérdésben...

2019. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
53%

Értem. Tehát úgy akarsz vezetéstechnikai tréninget tartani, hogy jogsid sincs.

Hmm...

2019. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2019. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt... Senki nem vágja hogy trollkodásról van szó?
2019. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

39/F? Persze, én meg hülye vagyok.

Én meg 99/L, mint lovàszfiú.

2019. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ehhez bizony kell jó sok személyes, megélt tapasztalat!
2019. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

A tapasztalat nem azt jelenti, hogy az emberünk boldog párkapcsolatban volt. Inkább, hogy sok esettel foglalkozott pályafutása során, többet látott és tanulta meg kezelni ezeket a helyzeteket úgy, hogy annak pozitív vége legyen (azon kívül, hogy sokat tanult és kutatott).


Ugyanúgy nem mondják azt egy pszichiáternek, hogy nem mennek hozzá, mert ő még sosem volt anorexiás, nem borderline-os, nem skizofrén, stb.


Nem mondjak egy kardiológusnak, hogy nem mennek hozzá, mert sosem volt szívrohama.


Nem mondják egy állatorvosnak, hogy a kutyából nem veheti ki a toklászt, hiszen neki macskája van otthon.


Nem mondják valakinek, hogy nem lehet onkológus, mert sosem volt rosszindulatú daganata.


Stb.

2019. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod. Hosszabb kapcsolat. 3 hétnél tovább nem is kell. Nincs nő, nincs sírás.
2019. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!