Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek a főnökömmel!?

Mit kezdjek a főnökömmel!?

Figyelt kérdés
A főnököm egy zsarnok, agresszív, gonosz, bosszúálló, befolyásolható személy aki fél éve lesi àllandóan az alkalmat, hogy keresztbe tegyen nekem. Ha pl 10 ember azt mondja róla, hogy mocskos disznó és én leszek a 11 ik, akkor csak az én kritikámra kapja fel a fejét. Csak velem foglalkozik, hogy mi rosszat is mondtam róla. Munkàm imàdom és nem akarnék vàltani e miatt. Mit lehet tenni ebben az ügyben?
2019. júl. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, és nem is kell vele kezdened semmit. Az ilyennek sosem leszel elég jó. Ha ez így folytatódik, el kell gondolkodnod, megéri-e az a nagy álommunka az idegrendszered és a lelkivilágodért cserébe...
2019. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy itt már nem lesz béke. Bàrmit fogok csinálni màr vagy mondani ebből csak munka vàltàs lesz a kiút...
2019. júl. 18. 21:09
 3/4 anonim válasza:
Vagy elfogadod, hogy ilyen és ez az ára az ottani munkádnak, vagy új hely után nézel. Vagy meg akarnád változtatni??
2019. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát érdd el, hogy te legyél a főnök!
2019. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!