Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egyszer fiam lesz, hogy...

Ha egyszer fiam lesz, hogy neveljem?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, biztos terhes. Ha fiam lesz, hogy neveljem, hogy ne járjon úgy az iskolában, mint én és a barátaim? Hosszú lesz. D már az első nap az új iskolában be akart vágódni egy lánynál, de a lány barátnője elküldte a pébe, erre D az árokba lökte a lányt, hogy miért áll ő közéjük? Amikor a fiú osztálytársak nekimentek D-nek, a jóbarátja L kiállt mellette, ezért őt is megbélyegezték, mert mindketten verekedtek, és Kis D-t is, aki szintén D barátja volt. Engem sosem fogadtak be a többiek mert túl okos voltam (6.-ik szín négyes tanuló), de mivel nem álltam ki D mellett, ők sem fogadtak be közéjük valónak. Pár nap múlva beálltam a kis csapatba, és akkor engem is utálni kezdtek a többiek. Akkor úgy éreztem, megérdemelték volna, hogy jól megverjem mindegyiket, fiút lányt egyaránt, hiszen nem fogadtak el előtte sem, csak mert túl okos voltam? De a fiamnak nem akarok ilyen sorsot. Inkább ne fogadja el senki, vagy sokan utálják, de kevesen szeressék?

2019. júl. 25. 01:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszarááááás! :D :D
2019. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10.-dik, a szüleim nem fognk tudni elég pénzt adni, mert ők is hátrányos helyzetűek, és a barátnőm sem olyan okos, mint amilyen én voltam, de felveszem a segélyt és a támogatást, a többi már csak az igaz szerelmen múlik.


11. te vagy beszaráás

2019. júl. 26. 09:07
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a 25 ezres segélyből varázsbabot vegyetek! :D Nekem van is eladó, mirőlszól zsepivel, szalvétával és A4-es lappal, így együtt csak 19999 Ft + 4500 pktsg!
2019. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamuzik a kérdező. Mutatott már tesztet a barátnőd?
2019. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó nem terhes. Mert tegnap megjött neki.
2019. júl. 27. 15:11
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda véletlen...
2019. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hatodikig négyes tanuló? ;))))

És mi van azokkal akik vörös diplomáznak jogon? Vagy egyszerre végzik az orvosit a közgáz egyetemmel?

2019. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne neveld sehogy, ahogy a mai szülők 99%-a, azt csinál a gyerek amit akar...
2019. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!