Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szoktak velem a női...

Miért szoktak velem a női kollégáim rivalizálni? 31/F

Figyelt kérdés
Már nem az első munkahelyemen tapasztalom, hogy a kolléganőim versenyeznek velem, beszólnak sokszor apróságok miatt is és sokszor igyekeznek rossz érzést kelteni bennem, ha velük beszélek. Nem igazán értem, hogy ez miért történik, amikor szívesen segítek bárkinek, szinte önzetlenül és igyekszem mindenkivel megtalálni a közös hangot. Igaz, hogy 3 nyelven beszélek és alapvetően elégedett vagyok az életemmel.

2016. aug. 19. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A legtöbb lány tanuló nagyon evidens -csúnyán szólva stréber- lehet, hogy ez a teperés a munkahelyéig benne maradt..


De ennyi adatból sok mindent nem lehet leszűrni. Lehet, hogy csak nagyon komolyan veszi a munkáját, perfekcionista. Az pedig csak másodlagos, hogy rossz érzést kelt benned, lehet pont rossz a hangulata(?), vagy csak te érzed így.

2016. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

1.Nagy valószinüséggel (szinte) mindent jobban csinálsz náluk.Ezert ne is foglalkozz velük, mert mindent kritizálnak, még azt is ha megpróbálsz lecsapni egy legyet és elb/szod.

2.Nem tudom, ismered-e a "Sh*t" teszteket, na lehet hogy próbára akarnak tenni.

A 2 közül valamelyik/mindkettő


Nem ártott volna ha leírod mivel foglalkozol... :D

2016. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a shit teszteket, de azok szerintem csak egyszeri alkalmak lehetnek, shit teszteket nem kap az ember folyamatosan. Az már inkább b*gatás... :D


Köszi mindkettőtök véleményét, elgondolkodtató.

2016. aug. 19. 12:43
 4/5 anonim válasza:
100%
Mert megfertőzték őket a feminista dogmák és azt hiszik el vannak nyomva mert jobban dolgozol. Próbának lehúzni téged de te legyél férfi továbbra is önzetlen és kedves velük mert csak a példamutatás az egyetlen megoldás a bszogatás ellen.
2016. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt én is megfigyeltem. Olyan munkahelyen ahol szinte csak nők vannak biztos hogy furkálódás és kavarás is van.

Nem véletlenül nem dolgozom ott már. Az egyik ex kolléganőm akivel együtt kellett dolgoznom, kifejezetten ellenszenves volt, mert bennem fiúként riválist látott és főnökösdit játszott úgy hogy gyakornok volt. Emellett volt egy csaj aki előtt kedves volt, de ha nem volt ott elhordta mindennek. Szóval sajnos látom, milyen, ha nők áskálódnak egymás ellen, nagyon undorító. Most tapasztaltam először olyat, hogy velem fiúként egy nő rivalizál.

2016. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!