Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti örültök hogy a gimiben...

Ti örültök hogy a gimiben menő, bunkó, buta diákok az életben semmire nem vitték?

Figyelt kérdés
Én semleges vagyok, nem voltam menő sem, de visszafogott sem, az életben is vittem valamire. Ezért érdekel a két oldal véleménye.
2019. aug. 2. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt jó pár link osztálytársam és csak tavaly végeztünk, szóval egyelőre nem igazán aktuális a kérdés, de ha pár év múlva lesz közülük olyan, aki pl. egy gyárban fog minimálbérért robotolni, nagyon is örülni fogok neki.

Illetve volt egy csaj az osztályomban, aki gyűlölt engem, mert szerinte "csicska" voltam, azaz viszonylag jól tanultam, csendes voltam, stb...Minden nap tett rám valami bunkó megjegyzést, ill. úgy beszélt velem, mint egy kutyával, volt, hogy konkrétan számon kérte rólam, hogy hogy merek hozzászólni, vagy amikor beállt az útba és szépen megkértem, engedjen el és megköszöntem neki, hogy arrébb ment, mindig bunkón hozzám vágta, hogy "Szívesen!!!". Teljesen úgy viselkedett, mint a gagyi amerikai filmekben a tipikus menő, bunkó 3.14csák, rühelltem is, mint a szart.

Ha jó jegyet kaptam valamiből, mindig elkezdte mondogatni a körülötte lévőknek, hogy amúgy ő látta állítólag, hogy a barátnőmről puskáztam, mikor írtunk, meg hogy amúgy én minden tanárnak a kedvence vagyok, ő meg azért áll szinte mindenből bukásra, mert minden tanár utálja és az a napja fénypontja, amikor rászólhat, hogy ne beszélgessen órán :D Valamint volt jó pár beszólása, miszerint majd érettségi/szakma után kiderül, kik is az életképesebbek és majd ő elmegy egyetemre, én meg majd valami szaros iskolában leszek takarítőnő, vagy ilyesmi, mert másra úgyse vagyok képes. Végül amúgy úgy alakult, hogy érettségi után maradtam 2 évig szakmát tanulni a volt sulimban, amik közül az elsőre ő is beiratkozott, de kb. 2 hét múlva el is ment és azóta is egy kávézóban dolgozik felszolgálóként, én pedig mérnöki szakra járok :s Amikor pár hónapja reggel suliba menet összefutottam vele és ő ott törölgette az asztalokat, miközben durcásan nézett rám...Hát az szinte felért egy elégtétellel :D

Lehet lepontozni :)

2019. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki "semleges" akkor mégis mi értelme lenne örülni a mások sikertelenségének?

Kicsit álságos ez a kérdés. :(

2019. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!