Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak is volt az iskolában...

Másnak is volt az iskolában mindenféle dohányzás ellenes előadása?

Figyelt kérdés
Szinte minden évben mutogatták a fekete tüdőt meg a rákot meg ezeket de mindenki folytatja tovább,akkor mi értelme?Volt ilyen hogy osztályonként aki akar leadhat cigit de csak azért adtunk le mert pizzát lehetett nyerni vele.Aztán kaja után majdnem mindenki rágyújtott :D
2019. aug. 3. 15:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy darab volt a 14 évem (plusz egyetem) alatt. Az az egy úgy nézett ki, hoyg mutogatta a fekete tüdőket a szájdaganatokat, meg egyebeket, meg megkért valakit, mondja el, mennyit szív el egy nagp és mennyit fizet érte és szépen kiszámolta, mennyit is költ csak cigire. Aztán ugyanúgy dohűnyzott tovűbb az emberünk.


Én tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges, mégis dohányzom, nem egy szétbagózott tüdőről egy kép fog észhez téríteni.

2019. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondjátok semmin nem változat ez az oktatás? De valahol hallania kell erről a fiataloknak, nem? Hogy mit tehet a cigi. Persze, nem tizen/huszon évesen lesz a baj, hanem később. De ha nem mondják el, hogy a cigi miatt húgyhólyagrák is kialakulhat, akkor honann fogják tudni? 🤔 Amúgy valóban nem a ráktól kell kezdetben félni. Sárga fog és köröm, töredező haj, gyorsabban öregedő arc... És büdös. Igen. Már előttem is mondták, hogy ez igenis egy érv. Ha tetszik valaki, aki nem dohányzik, akkor kisebb esélyekkel indulsz nála.
2019. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Eddig is kerültek a nők ez nem fog engem meggyőzni.
2019. aug. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!