Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a csendes osztálytársaitok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
miért kéne, hogy idegesítsen?
2019. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem, miért lenne másképp?

Megvan a baráti köröm, akikkel foglalkozom.

2019. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Engem a zajosak idegesítettek, akiktől a saját gondolataimat se hallottam. A csendesek mégis kit zavarnak? Persze ha valakitől kérdezek valamit, mondjuk hogy mi volt a matek házi, vagy milyen óránk lesz, és olyan csendes, hogy nem is válaszol semmit, annyit se, hogy nem tudom, vagy nagyon halkan beszél, az már tényleg idegesítő tud lenni. De aki simán csak nem akar állandóan pattogni, azzal nincs semmi baj.
2019. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem, pont hogy a hangosak zavarnak. Ha esetleg van olyan nap, mikor az egyik hangoska nem jön iskolába, akkor olyan, mintha egy teljesen más univerzumban lennénk. :D Nem hiányzik az, hogy mások ott ordibálnak, káromkodnak mellettem.
2019. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Miért idegesit valakit egy csendes ember?????
2019. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem! Inkabb a hangosak, akik mindenbe belekiabalnak. Az ilyenek piszkaljak a csendeseket es csodalkoznak h traumat okoznak nekik, majd kesobb visszakapjak.
2019. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem, miért tenné? Az viszont zavar, akinek feltűnési viszketegsége van és minden beszélgetésbe belemászik, akár van hozzá köze akár nincs. Azzal, hogy csöndes, nem tud senki felidegesíteni, ahhoz eléggé elborultnak kéne lennem...
2019. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
#6 és #8: mondjátok már meg, hogy hol írta, hogy őt idegesíti... :D :D
2019. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Titeket nem idegesítenek: Itt már benne van az (még ha nem is írta le),hogy őt igen. És kíváncsi volt,hogy minket is idegesít-e...
2019. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Engem inkàbb a hangos nagypofàjúak. Azok idegesitenek. Ki nem àllhatom az ilyeneket.
2019. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!