Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a csendes osztálytársaitok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 09:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
De, aláztam is őket rendesen.
2019. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért van annyi iskolai bántalmazás mert a nyomorult lelki beteg emberek folyamatosan terrorizálják a csendeseket. Tehát az olyan embereknél már eleve baj van akit az idegesít ha valaki csendes
2019. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem, bár nálunk én vagyok az egyetlen csendes az osztályban.
2019. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem idegesítettek. Ha nekik így jó akkor had legyenek csöndbe, nem mindenki akar a középpontban lenni. Engem jobban idegesítettek azok akik 45 percet nem bírtak a valagukon ülni anélkül, hogy ne kelljen 5 percenként rájuk szólni a tanárnak a susmorgásuk miatt.
2019. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Jóságos ég...

Félreértések elkerülése végett én magam is csendes személy vagyok, az osztálytársaim állítják ezt, ezért úgy döntöttem hogy itt megkérdezem a másik oldalt.

Komolyan mondom, nem értem hogy lehetek a suliban ennyi bunkó emberrel körülvéve mikor itt gyakorin mennyi normális ember van...

2019. szept. 1. 15:11
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Én is csendes voltam, szivattak végig általános meg középiskolában. Sőt, egyetemen és előző melóhelyen is tették a megjegyzéseket, hogy olyan kis csendes, visszafogott vagyok. Új munkahelyen próbáltam úgy nyitni, hogy mindenkivel dumáljak meg ne tűnjek kis szótlannak. Ettől függetlenül észrevették, hogy én egy zárkózott típus vagyok. Mondjuk az is igaz, hogy én nem pofázok ki másokat és a magánéletemet se különösebben. Na ez már inkább idegesíti a magyar embereket.
2019. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Én is nagyon csendes vagyok, és már én is azt hiszem, hogy zavarok másokat, mert nem mondok semmit és unalmasnak hisznek. Most megyek 11.be, de senki nem közelít felém. Alig várom, hogy leérettségizzek. Régebben szerettem suliba járni, mert irtó jó társaságom volt. Mások meg pattognak, hogy milyen rossz középbe járni, pedig teljesen elfogadják az emberek, nem rettegve kel fel az ágyból, mint én, hogy: jaj, már megint egy jelentéktelen kis egér leszek ott, aki néz ki a fejéből és rohadtul unatkozik, illetve fáj neki, hogy senki nem törődik vele.

Bakker, azért örülök itt a válaszoknak, hogy nem vagyok idegesítő. Legalábbis nem nektek. Kutyám is elhunyt, most már tényleg nincs senkim.:D Bocs, ezt muszáj volt még leírnom. Pá.

2019. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21%

Én már nem sulizok, nem bírtam a sok embert igy a 8at is magántanulóba jártam ki. Mikor másik suliba mentem mikor már ide költöztem pestre, egy srác oda jött hozzám, vele beszélgettem kb 2x és ennyi, 1 valaki volt aki csesztetni akart de nem nagyon érdekelt, de már akkor is max csak röhögtek rajtam, szét tudtam volna törögetni a kis buksiját a dagi gyereknek :D

Meg se szólaltam szerintem egyszer se, kb pár hétig tudtam bemenni, de látszott az elítélés, a gyűlölet, mint akárhol eddig életembe. Biztos hogy elítéli és utálja mindenki a hozzánk hasonló embereket.. Én nekem ha közösségbe kéne mennem akkor se próbálnék meg oda menni senkihez, nem vagyok macsó, 18 éves létemre alig vagyok 170+ magas, nem vagyok egy olyan helyes srác, max röhögnének a lányok is egy ilyen lúzeren, tehát az utálat az emberek felé kölcsönös.. Ha nekik nem tetszik mond meg hogy ne figyeljenek oda, nem nézelődni vannak ott meg szórakozni, hanem tanulni :D

18f

2019. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár már dolgozó vagyok, nem iskolás, de a munkahelyeken is ugyanaz a bölcsödés szint van. A nagypofájúak, feltűnési viszketegek, meg kíváncsiskodók zavarnak. Kevés embert tudok elviselni, jobban elvagyok magamban, minthogy pletykálkodást, vagy ostobaságokat hallgassak.
2019. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen vagyok.


Engemet inkább a nagypofájúak zavarnak,akik egyfolytában ordibálnak.

2021. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!