Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek egyetemista nudibul...

Elmennétek egyetemista nudibuliba?

Figyelt kérdés

Az hogy egyetemista úgy értendő hogy egy egyetemi haveri kör szervezi és a haveri kör tágabb kapcsolati hálóján terjednek a meghívások, nyilván nem hivatalos egyetemi program.

A buli alapvetően sima házibuli kaja pia zene azonban sajátos dress code van: belépés csak pucéran. Nincs apelláta aki nem vetkőzik oké de az ne jöjjön és kész. Nincs kijátszás hogy jövök de azért a tanga maradhat ugye-nincs ilyen . Pucéran és kész.

Aki nem vállalja nem jöhet be. Kész pont.

Létszám: 20-40 között értelemszerűen fiúk lányok vegyesen.

Ti mennétek?


2019. szept. 6. 11:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem mennék el.

Nem érdekelne mások pucér teste, és nem akarnám az enyémet sem mutogatni.

23F

2019. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

„ha lenne kukinuniba és nem lenne kukihímpopiba“


Egyik se lesz, ha bárki ilyennel próbálkozik azt a házigazdák azonnal kivágják mint a macskát sz**ni, ez alap.

Aki ilyet akar otthon a 4 fal között.

2019. szept. 6. 12:12
 13/39 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha az előbbi is tiltott, akkor minek meztelenül bulizni???? :DDDDD
2019. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

" akkor minek meztelenül bulizni????"


Amiért meztelenül strandolni is jó. Mond valamit az hogy naturizmus FKK Kultur stb? Hm?

Gondolom semmit.

2019. szept. 6. 12:20
 15/39 anonim ***** válasza:
Művész vagy bölcsészsuli? :D
2019. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Akkor viszont csak akkor menj, ha neked ez a naturizmus bejön. Sokaknak nem jön be és ezért nem mennének el, pont ahogy nudi strandra sem. Neked kell eldöntened, hogy érdekel e. Èn biztos nem menneék, mert nem érezném jól magam.
2019. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy másnap fenn legyél a neten akkor hajrá. Mert fenn leszel, kétséged ne legyen.
2019. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Simán elmennék. Nem azon múlik, hogy jó-e a buliy hogy van-e az embereken ruha.
2019. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"Mond valamit az hogy naturizmus FKK Kultur stb? Hm?"


Ooooo maaan, ez akkora bőcsész hogy a fal adja a másikat XD

2019. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:

„Sokaknak nem jön be „


Én gyerekkorom óta nudizok, és annyit mondok erre én még csak olyanokat hallottam ágálni ez ellen akik soha az életben nem voltak még....

Hányszor hallottam mi „folyik“ egy nudista strandon-megkérdem azonnal: hányszor és hol voltál már hogy ilyen jól tudod? Ja még soha sehol? Ja.

Mert én 20 éve járok de soha nem láttam még semmi piroslámpás dolgot.Mindenki meztelen. Hát és? Az első 10 percben furcsa. Aztán semmi.

2019. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!