Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolai kiközösítés valójáb...

Az iskolai kiközösítés valójában egyenlő a természetes szelekcióval?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek sikerül beilleszkedni az emberek közé és ez érdekes és talán a bullying pont erről szólna?
2019. szept. 23. 06:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én kiközösített voltam. Egy ideig ez gondot okozott nekem, anorexiás lettem, nem mertem emberek közé menni...de már nagyjából túl vagyok rajta. Eltelt jó pár év.


Nekem vannak végzettségeim, jó munkahelyem, megtaláltam az igazit. Jól élek.


Ügyészségen voltam szakmai gyakorlaton, akkor 2 volt osztálytársamnak is olvastam az aktáját (ki volt téve az asztalra, csak megpillantottam és mivel ismerős volt beleolvastam), megvertek és kiraboltak egy öregembert.


A többi közül találkoztam párral élőben. Legalább 10-20 évvel idősebbnek néznek ki mint én. Kiélt fejű dagadt p1csák lettek, némelyik szingli anyuka. Megérdemlik.


Örömmel tölt el tudni, hogy milyen rondák lettek és sz4r az életük.

2019. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%

"egyenlő a természetes szelekcióval?"


Semmiképpen sem természetes.


"Nem mindenkinek sikerül beilleszkedni az emberek közé "


Igen, de ez pont ellenkezőleg működik. A célja az, hogy egyes személyek ne tudjanak beilleszkedni, akárhogy akarnak. És nem pedig arról szól, hogy valakik nem akarnak beilleszkedni, és ezért bántják őket. Főleg hogy általában azokat bántják, akik a legjobban megfelelnek a törvénynek, meg kb mindennek, tanároknak, társadalomnak, stb. És pont a törvényszegő, bűnöző, semminek megfelelni nem tudó diákok bántják a rendesebb diákokat (mert mások bántalmazása bűnözésnek számít, sőt, alapból büntetendő, csak kb mindenki szarik rá).

2019. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Erdekesek ezek az ellentetes peldak.


Nalunk a legszemetebb nagypofajuakbol lettek vezetök, a kis csendes csicskàkbol meg senki, a nyalisakat, akiket nyomott elöre a tanàr meg a szülei, meg protekciokkal raktàk be ide oda.

2020. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva. Én is ki voltam közösítve, de valahogy az élet engem igazolt. Lelkileg k.vára megerősödtem, boldogulok az életben, segítek azokon, akik méltók rá. Na ezek a nagyszájúak többségében elkallódtak, hajléktalanná váltak.
2022. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!