Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Mit tegyek hogy ne sugdolózzanak a hátam mögött?

Nagyon zavar,és ha megkérdezem tőlük miről megy a duma,csak röhögnek,és azt mondják hogy semmin...!!! Mi a véleményetek a sugdolózásról? Titeket is kibeszélek a hátatok mögött? Mit tesztek olyankor?

okt. 10. 06:17  Privát üzenet  

A válaszok

Semmit se tegyél.

Azért vannak a hátad mögött mert a szemedbe nem merik mondani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont okt. 10. 06:23 Privát üzenet
Fordìtva is szokott ilyen lenni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont okt. 10. 06:25 Privát üzenet
Engedd el az üldözési mániádat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont okt. 10. 07:01 Privát üzenet
Ismerős, engem is kibeszélnek. Ez csak azt mutatja, hogy unatkoznak, nincs feladatuk.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 10. 07:21 Privát üzenet
Nézd pozitívan: van egy saját fan clubod ;)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont okt. 10. 09:04 Privát üzenet
Ez azt jelenti, hogy annyira csicskak, hogy nem merik a szemedbe mondani bármi is legyen az. Ne foglalkozz velük nem veletlen vannak a hatad mögött

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont okt. 10. 09:38 Privát üzenet

Az ötös válaszoló, aki a saját fan club-ot írta, vagy 100 zöld kezet érdemel. Így kell hozzáállni.

Nekem is amúgy volt ilyen gondom. Külföldön mindig néztek a gyerekek és röhögtek közben. Szóltak a másiknak, valamit mondtak neki, az is rám nézett és együtt nevettek.

Az iksolában meg folyton kibezsélték azt, aki kiment a szünetben a teremből. Volt , hogy kimentem a mosdóba, majd visszamentem és azt hallottam, hogy az egyik lány, háttal nekem, engem beszél ki.

Bárcsak én is ismertem volna ezt a fan club praktikát, akkor tudtam volna ehhez pozitívan állni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont okt. 10. 13:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tetszenek a válaszok!

# 8/8Időpont okt. 11. 06:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tenni, ha valaki kibeszél a hátam mögött?
Miért röhögnek ki a hátam mögött, ha szemtől szembe normálisak és kedvesek velem?
Úgy érzem, hogy valami nem stimmel és a hátam mögött megy a kabaré, mit csináljak?
Ilyen hátunk mögött kibeszélő, kinevető iskolatársakkal mit lehet tenni? Jobb nem foglalkozni velük?
Ha egy tanárt a diákok a háta mögött csávókámnak hívnak az pejoratív vagy bók vagy egyik se hanem neutrális?
Mindig sugdolóznak a hátam mögött, de miért?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!