Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy ne sugdolózzan...

Mit tegyek hogy ne sugdolózzanak a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,és ha megkérdezem tőlük miről megy a duma,csak röhögnek,és azt mondják hogy semmin...!!! Mi a véleményetek a sugdolózásról? Titeket is kibeszélek a hátatok mögött? Mit tesztek olyankor?
2019. okt. 10. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tegyél.

Azért vannak a hátad mögött mert a szemedbe nem merik mondani.

2019. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordìtva is szokott ilyen lenni...
2019. okt. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el az üldözési mániádat.
2019. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős, engem is kibeszélnek. Ez csak azt mutatja, hogy unatkoznak, nincs feladatuk.
2019. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd pozitívan: van egy saját fan clubod ;)
2019. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy annyira csicskak, hogy nem merik a szemedbe mondani bármi is legyen az. Ne foglalkozz velük nem veletlen vannak a hatad mögött
2019. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös válaszoló, aki a saját fan club-ot írta, vagy 100 zöld kezet érdemel. Így kell hozzáállni.


Nekem is amúgy volt ilyen gondom. Külföldön mindig néztek a gyerekek és röhögtek közben. Szóltak a másiknak, valamit mondtak neki, az is rám nézett és együtt nevettek.


Az iksolában meg folyton kibezsélték azt, aki kiment a szünetben a teremből. Volt , hogy kimentem a mosdóba, majd visszamentem és azt hallottam, hogy az egyik lány, háttal nekem, engem beszél ki.


Bárcsak én is ismertem volna ezt a fan club praktikát, akkor tudtam volna ehhez pozitívan állni.

2019. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tetszenek a válaszok!
2019. okt. 11. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!