Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok eligazodni az...

Nem tudok eligazodni az érzéseimen?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy srác, akivel ugyan nem ismerjük egymást, de én tudom a nevét. Eléggé az ellentétemnek tűnik, de egyre jobban kezd megtetszeni. Nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel. Ti mit tennétek? Vagy hogy tudjam meg, ő szimpatizál- e velem?

2019. okt. 11. 21:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ha o se nagyon keresi a tarsasagomat mar ugymond, akkor nem lehet hogy nem is erdeklem?!
2019. okt. 11. 22:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig társaságban van a legkönnyebb. Odamész (persze, ha több emberrel van és nem négyszemközt beszélget), köszönsz, mondhatod humorosan, hogy "Unatkoztam, itt meg olyan jó a buli", majd hallgatod őket és hozzáfűzöl Te is valamit.


Utána gyakrabban odamész, összehaverkodsz idővel velük, így a fiúval is, megismerheted a megnyílvánulásai alapján és így négyszemközt is ráírhatsz otthonról. Pl a fiúnak jó a humorérzéke, átdobsz valami humoros videót FB-n, amit Te is viccesnek találsz. Akkor reagál rá és kicsit tudtok beszélgetni.


Illetve már addigra megismer Ő is Téged élőben és, ha szimpi vagy neki, úgyis talál valami ürügyet, hogy kettesben legyetek, pl megkér, hogy TO-ra kísérjed el vagy a boltba.


Esetleg Te is csinálhatod, hogy mond valamit, ami érdekli és mondod, hogy azt Te is kipróbálnád és nem kísérne e el.

2019. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%

Attól még, hogy az oktató kollégának szólít, egy senkinek néz, ettől nem lesz munkakapcsolat (Tapasztalat, vannak egyetemek ahol kb ez a bevett szokás).

És azt is leírtam, hogyan felejtsd el. Ismerkedj meg vele, akkor a valós képet fogod látni.


Aztán majd írd meg miért nem votl hasznos a válasz


#1

2019. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12 köszi, ez jó ötlet! :)

#13 a megnyugtatás végett, nem én pontoztalak le, de valószínűleg a kolléga-nem kolléga kérdéskörön való fennakadásod váltott ki kényszert másból, hogy dislikeoljon. :)

2019. okt. 12. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!