Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mindig az ilyen életképt...

Miért mindig az ilyen életképtelen diákok a tanárok kedvencei?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, 11-edik osztályba. Alapból tök jó közösség vagyunk, összetartunk, segítünk egymásnak, mindig számíthatunk egymásra. Persze van, hogy összeveszünk de ez minden osztályba így van. De ahogy sok más osztályközösségben nálunk is van egy (szerencsétlen osztályokban akár kettő vagy több) balek akinek semmi haszna nincs a közösségben.


Nálunk egy lány az aki ebben a szerepben van. Totál életképtelen. Egész órán csak ül és meg sem szólal, ha a tanár felszólítja akkor persze mond valamit de nagyon halkan és látszik, hogy alig mer megszólalni.Ilyenkor mi kiröhögjük őt, amikor felel azt meg öröm nézni: ilyenkor az egész osztályban nagy csend van, mindenki ráfigyel de csak azért, hogy nézzük mikor hibázik meg mert olyan nevetséges hogy azt tényleg nem lehet röhögés nélkül kibírni.


Meg teljesen életképtelen. Mindent ötször kell neki elmagyarázni, nehéz felfogású. Mi sokat szivatjuk, direkt hülyét csinálunk belőle mert jó móka. Szünetekben meg vagy áll egy helyben és néz maga elé vagy követ minket: amikor mi büfébe megyünk vagy máshová akkor mindig jön utánunk mint egy kiskutya, lóg rajtunk, pedig nem is hívjuk. Meg gyakran mondja a hülyeségeit, állandóan Puzsérról beszél. Persze, mi mindig lekoptatjuk.


A tanárok viszont az ő pártján állnak, folyton kapja az osztály a szidást, hogy szegény lányt miért bántjuk, ő sokkal értékesebb mint mi és olyan is volt, hogy dolgozatírással büntettek minket. És nem egyedi az eset. Számtalan osztályban vannak ilyen emberek és szinte mindenhol őket védik.


De miért? Miért kell ezeket a dolgokat ennyire felfújni?



2019. okt. 29. 21:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az élet nagyon megfog szívatni téged.
2019. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
60 éves vagyok. Anno nekem is volt egy hasonló kaliberű osztálytársam gimiben. Annyi a különbség, hogy mi nem bántottuk. Ma az egyik ismert klinika vezető főorvosa. Rengeteg gyereket mentett már meg, igazi tekintély a szakmában. Lehet, hogy egyszer ez a kislány is sokra viszi, ti meg......
2019. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%
“Mert Puzsér egy liberális zsidó” Ember😀😀 Te komolyan képes vagy kitalálni egy ilyen ócska kamut, csak hogy rejtve szidhasd benne a Puzsért? Ekkora pancsernak lenni ba..ki, ez már tehetség! Ütögesd inkább a röplabdát
2019. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, kedves 23-as de nem értem, hogy miért kell Puzséron lovagolni? Miért, mi olyan hihetetlen abban, hogy van egy ilyen osztálytársunk aki őt kedveli, mi meg utáljuk őt és Puzsért is? Mi olyan lehetetlen ebben? Persze, ha leakarom járatni akkor pont egy ilyen kérdést teszek fel aminek semmi köze a politikához. Hagyjad már! Csak megemlítettem érdekességképpen. Puzsért meg azért elég sokan ismerik, szóval ezért is hülyeség az állításod!


Kérlek a továbbiakban a kérdésre válaszoljatok és ne Puzsérral foglalkozzatok.

2019. okt. 30. 14:44
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező valahogy úgy lehet az ilyen kérdésekkel mint az öngyilkosok még a halál előtt a figyelem magukra irányításával
2019. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ti jó nagy parasztok vagytok. Hogy meg "a kérdésre is válaszoljak", hagyjátok békén és mindenki jobban jár.
2019. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Minek írjunk bármit is, ha az információ el se jut az agyadig? Egyébként szerintem a kérdésedben benne van a válasz. Egyik tanár sem preferálja az ilyen patkány módjára való viselkedést. Ne lepődj meg hogy a tanárok ebből adódóan a lányt támogatják. De azt hogy valaki ilyen tuskó és még büszke is rá minden bizonnyal, csak gratulálni tudok! De az élet majd visszaadja ezt úgyis valahogyan.
2019. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon csodálkozom, hogy ez tizenegyedikesekkel történik, az én évfolyamom talán 12 éves fejjel viselkedett így utoljára. Gyerekes f#szság, semmi értelme, titeket nem visz előrébb, másnak meg ártotok vele. Miért csináljátok? Ha nem kedvelitek, csak hagyjátok békén, annyira nem lehet nehéz.
2019. okt. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok békén azt a lányt, míg szépen mondon. Nem viccelek.
2019. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
*mondom
2019. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!