Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mindig az ilyen életképt...

Miért mindig az ilyen életképtelen diákok a tanárok kedvencei?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, 11-edik osztályba. Alapból tök jó közösség vagyunk, összetartunk, segítünk egymásnak, mindig számíthatunk egymásra. Persze van, hogy összeveszünk de ez minden osztályba így van. De ahogy sok más osztályközösségben nálunk is van egy (szerencsétlen osztályokban akár kettő vagy több) balek akinek semmi haszna nincs a közösségben.


Nálunk egy lány az aki ebben a szerepben van. Totál életképtelen. Egész órán csak ül és meg sem szólal, ha a tanár felszólítja akkor persze mond valamit de nagyon halkan és látszik, hogy alig mer megszólalni.Ilyenkor mi kiröhögjük őt, amikor felel azt meg öröm nézni: ilyenkor az egész osztályban nagy csend van, mindenki ráfigyel de csak azért, hogy nézzük mikor hibázik meg mert olyan nevetséges hogy azt tényleg nem lehet röhögés nélkül kibírni.


Meg teljesen életképtelen. Mindent ötször kell neki elmagyarázni, nehéz felfogású. Mi sokat szivatjuk, direkt hülyét csinálunk belőle mert jó móka. Szünetekben meg vagy áll egy helyben és néz maga elé vagy követ minket: amikor mi büfébe megyünk vagy máshová akkor mindig jön utánunk mint egy kiskutya, lóg rajtunk, pedig nem is hívjuk. Meg gyakran mondja a hülyeségeit, állandóan Puzsérról beszél. Persze, mi mindig lekoptatjuk.


A tanárok viszont az ő pártján állnak, folyton kapja az osztály a szidást, hogy szegény lányt miért bántjuk, ő sokkal értékesebb mint mi és olyan is volt, hogy dolgozatírással büntettek minket. És nem egyedi az eset. Számtalan osztályban vannak ilyen emberek és szinte mindenhol őket védik.


De miért? Miért kell ezeket a dolgokat ennyire felfújni?



2019. okt. 29. 21:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt vagy
2019. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%
Csak gratulálni tudok neked, meg az összes haverodnak...Ha ennyi életetek van, hogy egy nehezebben megnyíló lányt szándékosan szivattok, ezzel még mélyebb sebeket ejtve benne, akkor éretlen kis parasztok vagytok, akiknek legózni kéne még.
2019. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem simán beférnél Radics Peti hardcore idióták sorozatába. Ugyanis amit tőled látni lehet az nem tájékozatlanság, tudatlanság vagy butaság hanem nyers sötétség.
2019. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen beteg állatokba gebedtem bele, mint ti vagytok, kérdező!

Remek érzés, amikor 10 cigó körbevesz és üldöz téged, a WC az egyetlen menekülés, de arról a zárat meg leveszi a gondnok... Oké, ez más szint, de a gimiben tapasztalt magány sem sokkal jobb.


De soha többet! Innen is kívánom, hogy az általatok megvetett, megkínzott lány álljon fel és felnőttkorában ha meglát titeket, max leköpjön!


Illetve nagyon remélem, hogy kamukérdés, túl jól van fogalmazva ahhoz, hogy valami kis idióta s-gdugasz írja.

2019. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad!
2019. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
széjjeld magadat. Amúgy Puzsér nem zsidó. A Szegedi Csanáddal kevered valszeg..
2019. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek miatt , mint te vannak a depressziós lelki roncs emberek . De tudod mit? Én sok szerencsét és boldogságot kívánok neked az életben.
2021. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Tudod én se tudok normálisan tesizni és attól még nem vagyok egy roncs ember. Ki ehhez ért ki ahhoz . De benne vagyok a közösségi munkába bőven
2021. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!