Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mindig az ilyen életképt...

Miért mindig az ilyen életképtelen diákok a tanárok kedvencei?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, 11-edik osztályba. Alapból tök jó közösség vagyunk, összetartunk, segítünk egymásnak, mindig számíthatunk egymásra. Persze van, hogy összeveszünk de ez minden osztályba így van. De ahogy sok más osztályközösségben nálunk is van egy (szerencsétlen osztályokban akár kettő vagy több) balek akinek semmi haszna nincs a közösségben.


Nálunk egy lány az aki ebben a szerepben van. Totál életképtelen. Egész órán csak ül és meg sem szólal, ha a tanár felszólítja akkor persze mond valamit de nagyon halkan és látszik, hogy alig mer megszólalni.Ilyenkor mi kiröhögjük őt, amikor felel azt meg öröm nézni: ilyenkor az egész osztályban nagy csend van, mindenki ráfigyel de csak azért, hogy nézzük mikor hibázik meg mert olyan nevetséges hogy azt tényleg nem lehet röhögés nélkül kibírni.


Meg teljesen életképtelen. Mindent ötször kell neki elmagyarázni, nehéz felfogású. Mi sokat szivatjuk, direkt hülyét csinálunk belőle mert jó móka. Szünetekben meg vagy áll egy helyben és néz maga elé vagy követ minket: amikor mi büfébe megyünk vagy máshová akkor mindig jön utánunk mint egy kiskutya, lóg rajtunk, pedig nem is hívjuk. Meg gyakran mondja a hülyeségeit, állandóan Puzsérról beszél. Persze, mi mindig lekoptatjuk.


A tanárok viszont az ő pártján állnak, folyton kapja az osztály a szidást, hogy szegény lányt miért bántjuk, ő sokkal értékesebb mint mi és olyan is volt, hogy dolgozatírással büntettek minket. És nem egyedi az eset. Számtalan osztályban vannak ilyen emberek és szinte mindenhol őket védik.


De miért? Miért kell ezeket a dolgokat ennyire felfújni?



2019. okt. 29. 21:49
1 2 3 4
 11/38 Jól van ez így? ***** válasza:
91%
Na figyelj már ide te! Nem kötelező ám, megadni a kulcsszavak közt azt, hogy milyen vallású vagy.
2019. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lehet valaki ennyire butthurt Puzsérra hogy ilyen faxságot kitaláljon?😂😂😂
2019. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Itt nem a lány életképtelen, hanem ti.

"Sokat szivatjuk, direkt hülyét csinálunk belőle, mert jó móka".

Csak gratulálni tudok ahhoz milyen éretten tudtok viselkedni... "Meg gyakran mondja a hülyeségeit, állandóan puzsérról beszél, persze mi mindig lekoptatjuk" - "Normális dolgokról sem lehet vele beszélgetni ". Veletek nem lehetne érdemi dolgokról tárgyalni, akkor miről beszélünk? Azok alapján amiket ide leírtál az jön le hogy a lány érett viselkedésű, és nem tud az osztály óvodás szinten levő viselkedésével mit kezdeni. És a tanár jogosan védi, de a lány helyébe még csak kezdeményezni se próbálnék beszélgetést ilyen semmirekellő emberekkel. Inkább lennék egyedül. 11.-be ahol a túlnyomó többség már 17 éves, ilyen értelmi szinten vannak.. jesszusom, de tényleg, katasztrófa

2019. okt. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Erre stílusosan csak egy Puzsér mondatoz írok: Hogy nem szakad le az arcod?


Többiek leírták a többit. Bunkó idióta.

2019. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
82%

*facepalm*


Semmilyen haszna a közösségben, de attól még lekoptatjátok, ha (esetleg esetlenül is, de) nyitna felétek.

És talán azért félénk (beszél halkan), mert nem bizik magában.


Amúgy finoman szólva, nem jöttél a legjobb helyre. Itt elég sok az """életképtelen""" ember, aki mint sorstársát, szintén megvédené ezt a lányt.

2019. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Istenem, de teli van a tököm az olyanokkal akik minden kérdés alá odaírják, hogy kamu. Miért lenne az? Mi olyan hihetetlen ebben? Tessék itt még néhány ilyen kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..



https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

És mielőtt még azt mondanátok, nem, nem én írtam ki ezeket a kérdéseket.


"Na figyelj már ide te! Nem kötelező ám, megadni a kulcsszavak közt azt, hogy milyen vallású vagy."


Tévedsz! Azért írtam a kulcsszavak közé a liberalizmust meg a zsidót, mert mint írtam ez a lány kedveli Puzsért, gyakran róla beszél. Puzsér meg egy liberális zsidó.

De nem akarok erről beszélni. Ez csak egy probléma a sok közül.


Mint írtam, mi próbáltunk felé nyitni, próbáltunk vele hülyéskedni, poénkodni. Ő ezt nem értékelte, ugyanolyan búskomor, visszahúzódó maradt mint. Az elején türelmesek voltunk, próbáltunk neki segíteni beilleszkedni, de egyszerűen reménytelen eset. Most ezzel mi mit csináljunk?

Ezzel a hozzáállással a munkahelyén sem fog érvényesülni, sőt semmilyen kapcsolatot nem fog tudni kialakítani.

Ha nem nyit az emberek felé, akkor a türelmesebbek egy ideig próbálkozni fognak nála, de egy idő után megunják egy hagyják a fenébe.

Meg például arról is szokott beszélni ez a lány, hogy van egy fiú akivel jár és mennyit veszekednek, mert a fiú anyja nem engedi, hogy járjanak. Mondjuk ezt meg is tudom érteni.

2019. okt. 30. 09:53
 17/38 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló szituációban voltam a lány helyében még középiskolás koromban. A betegségem miatt (epilepszia) nehezebben fogtam fel elsőre dolgokat, az emlékezésem egyenlő volt a nullával amihez hozzá dobhatod a a teljes önbizalomhiányt és a képtelen kommunikációt.


Őszinte leszek: Azzal, hogy bunkó tirpák módjára bántok vele titeket minősít. Nem csodálom, hogy a tanárok őt védik, ugyanis a többség egy elleni felállás általában szemét dolog az osztály részéről. Mivel elesett személy, így a tanárok kötelességüknek érzik, hogy legalább amíg iskolában van, megvédjék. Ha kilép a való életbe onnantól kezdve úgy is egyedül kell boldogulnia.


A megoldás a problémádra: A legegyszerűbb ha békén hagyjátok. Ő elvan a maga kis világában, ti meg továbbra is egy csapat lehettek. A tanárok csak akkor fognak rólatok leszállni ha nem piszkáljátok többé azt a szerencsétlent.


Egyre azért hadd figyelmeztesselek: Ha más gyengébb emberrel is így fogsz bánni, később még visszakapod. És nem akkor, amikor számítanál rá. Biztos hallottad azt a mondást, amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. Ezt nem rosszindulatból mondom, veheted ezt jó tanácsnak.

2019. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%
Most úgy őszintén kérdezem, mi a fészkes fene mokás abban, hogy másokat megalázhatsz? Az biztos hogy semmi empátia nincs bennetek, és nem tudom hogyan nevezzem ezt.. De te valóban ennyire analfabéta vagy? Azt mondod azért életképtelen, mert csendesen viselkedik. De mégis beszél a politikához kapcsolódó dolgokról ezek szerint. Akkor most már azért életképtelen mert nyitna felétek, de magasról letojjátok? Egyik szavaddal ütöd a másikat. Szóval el kéne kicsit gondolkodj biztos jó ez így. Én leginkább azt sajnálom hogy az én generációm egy szenny, 0 empátiával rendelkező egyénekkel van tele. 18/F
2019. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%
Te rohadt kis g_eci, fogadjunk nem mered ideírni, melyik suli ez, mert félsz, hogy én odamegyek, és megmutatom neked, milyen az, amikor valakit fizikailag is csesztetnek...
2019. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
köcs0g vagy
2019. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!