Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van az a pénz, amennyiért a...

Van az a pénz, amennyiért a suliban fogadásból megnyalnátok egy WC-kefét?

Figyelt kérdés
Ma történt nálunk, hogy egy kolis srác vállalta be 2.000 Ft-ért

2019. nov. 5. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy idióta, 2ezerért
2019. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ilyet tennék. Viszont helyesbítenék a kérdéseden, a kulcsszavakat látván: "Van az az éhség...?". Ha most tényleg annyira éhes volt szerencsétlen, azért ezt nem igazán fogadásnak nevezném. De, hogy kivertem volna a kezéből a kefét és veszek/adok neki kaját, az biztos. Ha így volt, akkor ez nagyon csúnya dolog volt tőlük. Bár esélyes, mert szerintem viccből senki nem fogja nyalogatni a kefét. (Legalábbis nagyon remélem, hogy nem...)
2019. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénzért nem vállalnám be. Ahhoz valami olyat kell felajánlani amihez érzelmileg kötődök. Egy személy,egy tárgy. Akkor bevállalom.
2019. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tegnap mentek kocsmázni az én osztályomból pár haverral és már most elitta a pénzét a hét elején, szóval nem csodálom hogy vállalkozott erre


Azt viszont igen, hogy hogy maradt még mindig életben: csinált már ennél durvább dolgokat is

2019. nov. 5. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Elmegyek a boltba, veszek egy új WC-fekét, beviszem a suliba, majd ott megnyalom. :)
2019. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*kefét
2019. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet az volt rajta, Nutella :D
2019. nov. 5. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
100 ezerért talán bevállalnám, de akkor én szabnám a feltételeket: egy elit gimnázium női mosdójában közvetlenül takarítás után 1 mp-ig megérinteném a nyelvem hegyével a WC-kefe egyik sörtéjét. Attól biztos nem lesz bajom. :)
2019. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Pfff. A gyomor-bélgyulladásra nem 2e Ft lesz a gyógyszer.... Szóval találhat ki valamit, hogy miből szedi rá össze, ha befigyel pár nap múlva a panasz.
2019. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Aki ijenekre veszi rá társát pénzért az beteg köcsög!! Kihasználja azt a szerencsétlent!! Jol agybafőbe rugdosnám aki adta a 2 ezret!!
2020. jan. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!