Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A lányok szeretik ha a fiúk...

A lányok szeretik ha a fiúk verekednek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik de eddig nem nagyon mertem hozzá közeledni. Mindig kicsit visszahúzódó voltam de mostanában egyre nagyobb az önbizalmam, járok edzeni tehát lelkileg és testileg is sokat fejlődtem. Arra gondoltam, hogy valamelyik nap az egyik fiúval konfliktusba kerülök: először elkezdem méregetni, oltogatjuk egymást majd végül összebunyózunk egymással ott mindenki előtt. A lányok úgy tudom, hogy nagyon szeretik ha a fiúk izmoznak, verekednek egymással, fitogtatják az erejüket stb. Valószínűsítem, hogy tetszeni fog annak a lánynak is aki tetszik nekem.

Szerintetek is tetszeni fog neki?



2019. nov. 19. 16:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokat elárul az intelligenciádról (pontosabban annak hiányáról) és a jellemedről is. Inkább ezeket fejleszd, ne akarj alja ember lenni...
2019. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
El nem tudom képzelni, miféle cigósuliba járhatsz...
2019. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, valóban, azoknak van nyomorult életük, akik nem állatként rendezik a konfliktusaikat :D anyáddal is verekszel, ha valami nem tetszik?
2019. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen nyámnyilák vagyunk, mert elítéljük a bunyót!

Ébredj fel, ettől nem leszel menő, csak 10 évesen, pár év múlva végtelenül szégyellni fogod magad.

2019. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
De te még a verekedős ősembereknél is gázabb vagy, mert te alapból kis nyomi voltál, mostmeg már verekedni akarsz, holott se önbizalmad, se valódi erőd:D így szűz fogsz maradni kisbarátom
2019. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden nő az ilyen primitív suttyókra bukik, akik egy csótány szintjén állnak a fejlődésben és nem tudják emberi módon kezelni az indulataikat. Ezzel majd csak a hasonlóan primitív szutykokat fogod bevonzani, de össze is fogtok illeni.
2019. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegeld, hogy ez mivel járhat. Mondjuk egy felesleges ofői, igazgatói, nem beszélve a sérülés veszélyéről, amiből aztán esetleg rendőrségi ügy lehet a vége...

Egy meggondolatlan cselekedet végett.

Megéri?

2019. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a pasiknak jól esik ha a csajok bunyóznak értük ugyan úgy a csajoknak is ha értük megy a harc csak nem valnák be.
2019. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Najó, ne etessük a trollt.

Elsőre még hihető is volt, de aztán túltoltad, öcsi.

2019. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szánalmasak az ilyen ostoba barlanglakók, akik csak erőszakkal tudnak valamit elintézni. Ha neked ennyi eszed van, akkor nem csodálom, ha még bottal sem akarna valaki hozzádérni, nagyon taszítóak az ilyen primitív ősemberek, akik kedvtelésből izmoznak valakivel.

Szerinted ebben mégis mi a vonzó?

Ha én lány lennék, nekem az első gondolatom a "szánalmas agyhalott" után az lenne, hogy ha valami olyat csinál a barátnőd, ami neked nem tetszik, akkor őt is egyből ütöd...Neked sem ártana pár atyai maflás, hogy észhez térj.

2019. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!