Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanár beismerten elhagyta...

Ha a tanár beismerten elhagyta az ellenőrzőmet, miért én fizessem ki az új ellenőrzőt?

Figyelt kérdés

A suliban az a rend, hogy év elején mindenki kap 1 db ellenőrzőt ingyen.

Ha elhagyja év közben semmi gond, nincs bünti meg irgumburgum beballag az irodába és 1500-ft ért vesz egy másikat.

Ez eddig oké.


Egy tanár beszedte az ellenőrzőmet. Majd kérdezem pár nap múlva hogy oké elvette de mikor adja már vissza. Erre közli elhagyta valahol és leszek szíves bemenni az irodába és venni egy újat.

Én mondtam eszem ágában sincs nem a szaros 1500 miatt hanem azért mert miért én vegyek újat vegyen az aki elhagyta. Ő hagyta el, meg is mondja hát vegye is meg az újat saját zsebből.

Miért én fizessek ha ő hagyja el?


Nem így korrekt?


2020. jan. 26. 15:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj az igazgatóval majd egyszerűen csak ne fizess érte. Majd észbekapnak ha látják hogy nem fizetsz
2020. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"A tanárok nagyon szemetek tudnak lenni mert megtehetik. "


Nos volt itt már olyan tanár aki azt hitte bármit megtehet aztán egyik nap suli után páran megvárták és "elbeszélgettek" vele. Aztán másnap felmondott.

Akkor már nem volt olyan nagy feje.

2020. jan. 26. 16:32
 13/35 anonim ***** válasza:
94%
Ne hajolj meg a tanár akarata előtt! Sztrájkolj, és ne vegyél újat. Ha valaki keresi rajtad, vagy beszól érte, akkor mond meg, hogy XY tanár nőn/úron keressék és ne rajtad.
2020. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
ez lesz sőt már ez van, mert kérték a félévi beírásához. mondtam X tanárnál van tőle kérje!
2020. jan. 26. 16:36
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
És mit szóltak hozzá? Nem kapsz félévit vagy mi:D
2020. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ők azt mondják amíg nincs ellenőrző addig nem tudják beírni. Én meg mondtam oké de ha 1 hét múlva a jogszabályi határidőig nem lesz a kezemben félévi akkor EMMI OH és ott jelentem aztán majd nekik elmagyarázzák.
2020. jan. 26. 16:50
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentetted most?:D
2020. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus szemét tanár, aki kihasználja azt hogy ő a tanár. Én megértelek,. harcolj az igazadért.
2020. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, ohogy elnyomjanak! Ne állj meg addig, amíg nyilvánosan be nem ismerik, hogy neked van igazad!
2020. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Micimacko67 ***** válasza:
28%

Kemény csávó lehetsz...a jogaiddal már tisztában vagy...

A kötelességeidet is így ismered?

2020. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!